סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

Glassbox הישראלית גייסה 25 מיליון דולר

הסבב נועד להמשך חיזוקה ומיצובה כפלטפורמה המובילה בתחום ניהול לקוחות דיגיטליים ((Digital Customer Management. את הסבב הובילה קרן Updata Partner

חברת הטכנולוגיה הישראלית Glassboxהשלימה סבב גיוס בהיקף של 25 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה Updata Partner– קרן Growth Equity מוושינגטון דיסי המתמחה בתחום התוכנה. משקיעים נוספים בסבב כוללים אתCEIIF הזרועה המיזמית שלקרדיט-איז (CreditEase), גפן קפיטל הישראלית ואייבקס אינבסטרז (Ibex Investors). עם השקעה זו סך גיוסי ההון בחברה עומד על כ-32.5 מיליון דולר.

סבב הגיוס נועד לתמוך בצמיחה המהירה של החברה בשוק המקומי והגלובאלי, ולהאיץ את מאמצי פיתוח הפלטפורמה בכל הקשור לתובנות אוטומטיות המבוססות על יכולות בינה מלכותית ולמידה ממוכנת. ההשקעה תשמש גם להתרחבות החברה מבחינת כוח האדם ותסייע בגיוס 60 עובדים חדשים ברמה העולמית (מתוכם 40 בישראל).

״חברת גלאסבוקס משרתת בהצלחה רבה את החברות הגדולות והבוגרות ביותר בתחום הדיגיטל העולמי – השלמת סבב הגיוס תאפשר לנו להמשיך לצמוח על רקע הדרישה הגדלה באופן אקספוננציאלי בקרב לקוחות קיימים ועתידיים", מציין מנכ״ל החברה ירון מורגנשטרן, ״אני מאמינים כי ההשקעה והמומחיות של UPDATA בליווי חברות ב- Hyper Growth יאפשרו לנו להפוך לשחקן מוביל ובלתי מעורר בתחום ניהול לקוחות דיגיטליים".

בתחילה Glassbox, ביססה את הפלטפורמה שלה כך שתכלול את כל הפעילות בזמן אמת - גישה שכיום מאפשרת לה לתת מענה לתרחישים וצרכים הקשורים לניהול לקוחות דיגיטליים, אשר רבים בתחום מתקשים לספק מענה שכזה. בניגוד למתחרות, Glassbox היא פלטפורמה אחידה ושיתופית שמציע פתרון כולל ליחידות העסקיות וצוותי התמיכה הטכנולוגיים – ומסייעת לייצר חוויית לקוח אופטימאלית ברשת וביישומים ניידים. גישה זו בשילוב machine learning , מאפשרת לגלאסבוקס להציג תובנות אוטומטיות, שמסייעות ללקוחות להגדיל תשואה. דה פקטו, תאגידים מובילים בעולם כיום נעזרים בפלטפורמה של Glassbox על מנת לשפר את חוויית הלקוחות ברשת ובנייד, לזהות ולפתור קשיי ביצוע, במיקוד על תרחישי סיכון ומילוי דרישות רגולטוריות, ואף לקצר מתן תמיכה במוקדי שירות לקוחות בזמן אמת.

"Glassbox משרתת כמה מהחברות הגדולות והתאגידים התובעניים, אשר מקנה לנו ביטחון שהפלטפורמה של החברה מוכחת ואף מייצרת תשואה ממשית ללקוחות", מסביר קרטר גריפין, מנכ״ל שותף ב-UPDATA Partners. "אנו נרגשים לעבוד יחד עם הנהלת Glassbox, לנצל את התנופה הקיימת ולתמוך בהשקעת החברה בתהליך ההתרחבות המוצר והחברה".

ברדן שניידר, סמנכ״ל UPDATA Partnersמוסיף: "גם בעיני החברות הגדולות בעולם- הערוצים הדיגיטליים ממשיכים להיות בעלי חשיבות גבוהה ולרוב מהווים אפיק מרכזי בבידול, המרה וביצוע. ייחודיות גלאסבוקס היא ביכולתה ללכוד בזמן אמת, 100% מהפעילות הדיגיטלית של התאגידים הגדולים ביותר ברשת ובנייד. יכולות אלו, בשילוב ההזדמנויות הצומחות בעתיד, הם שמרגשים אותנו בשיתוף הפעולה עם Glassbox". כחלק מהעסקה, גריפין ושניידר יצטרפו למועצת המנהלים של Glassbox. את החברה ייצגו עו"ד גייל עציון, ראש מחלקת הייטק במשרד מ. פירון ושות’ ועו"ד מאיה שיינקמן.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים