סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

וונטייז בהסכם להפצת שירותי החברה ע”י Zeasn באמריקה הלטינית למשך שנתיים

במסגרת ההסכם יופץ ויקודם שירות SmartVOD בדרך של התקנה מראש (Pre-Installation) בכל הטלויזיות החכמות החדשות והקיימות בשוק בהן פועלת הפלטפורמה של Zeasn

וונטייז המתמחה בפיתוח והפצת פלטפורמת תוכן וטלוויזיה רב-ערוצית על גבי האינטרנט (OTT), חתמה על הסכם עם חברתHongKong Zeasn Information Technolgy שהינה יצרנית פלטפורמות ומערכות הפעלה עבור טלוויזיות חכמות של יצרנים שונים כגון Haier, Philips, AOC, TCL ועוד, ואשר בסיסה בהונג-קונג. במסגרת ההסכם יופצו שירותי ה-SmartVOD של וונטייז ללקוחותיה של Zeasn במדינות אמריקה הלטינית למשך שנתיים, ולאחר מכן יתחדש באופן אוטומטי לתקופה של שנה בכל פעם, אלא אם יבוטל על-ידי מי מהצדדים.

במסגרת ההסכם יופץ ויקודם שירות SmartVOD בדרך של התקנה מראש (Pre-Installtion) בכל הטלוויזיות החכמות החדשות והקיימות בשוק בהן פועלת הפלטפורמה של Zeasn, קידום התכנים המומלצים של החברה במסך התוכן הראשי, קידום סרט פרסומת של החברה במסך הוידאו הראשי, מיקום קבוע בראש חנות האפליקציות של הטלוויזיות, באנר פרסומי במסך הבית של הטלויזיות וכיו"ב.

על-פי נתונים שהעבירה לחברה, פועלות כיום באמריקה הלטינית (בעיקר ברזיל וארגנטינה) כ-4.5 מיליון טלויזיות חכמות בהן פועלת הפלטפורמה של Zeasn.

בתמורה לשירותי ההפצה, תהיה Zeasn זכאית לקבל מהחברה שיעור מתוך תקבולי הנטו שיתקבל ממשתמשי השירות שיתחברו לחברה באמצעות הפלטפורמה של Zeasn. התשלום יבוצע אחת לרבעון.הוסף תגובה
  1. 1. גרעינים לא הייתי קונה מוונטייז (לל"ת)

    מאת: gabi1987 | פורסם ב- 07/10/18 11:47

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים