סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל"ן

אשדר, צמח המרמן ואזורים מכרו 354 דירות בפרויקט קריניצי ברמת גן

שכונת קריניצי החדשה, משתרעת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור ב-5 מגדלי יוקרה, בבניה נמוכה של יחידות גן-גג ובצמודי קרקע

החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים המקימות את פרויקט קריניצי, מכרו בו עד כה 354 דירות. החברות בונות בשכונה 4 מגדלי יוקרה עם 476 דירות. לאחרונה נפתח בשכונה פארק רחב ידיים בשטח של כ-40 דונם, המשתרע בין המגדלים לכיוון כפר אזר, הכולל מתקני שעשועים, פינות משחק, שבילי הליכה ואופניים, מתקני ספורט, בריכות נוי ועוד. דיירי השכונה נהנים ממגוון הפעילויות שהפארק מציע, ובשעות הערב הוא שוקק חיים, עם משפחות רבות שמבלות בו וכבר הפכו לקהילה.

אחת הדירות שנמכרו לאחרונה בפרויקט היא דירת 5 חדרים בשטח של 128 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר, כולל מחסן ו-2 חניות. הדירה, שאכלוסה צפוי לאוקטובר 2019, נמכרה תמורת 3,309,000 שקל.

בימים אלו משווק בפרויקט המגדל החמישי והאחרון, הכולל 120 יח"ד בתמהיל דירות של 4, 5 חדרים, דירות גן, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים. דירות 4 חדרים נמכרות במחיר של החל מ-2.81 מיליון שקל ודירות 5 חדרים החל מ-2.99 מיליון שקל.

לדברי רחלי בריזל, סמנכ"לית השיווק בחברת אשדר "הפרויקט זוכה לביקושים יפים בקרב קהל בחתך סוציו אקונומי גבוה. אם בעבר האוכלוסיה שהיתה רוכשת דירות בפרויקט יוקרה מסוג זה היתה אוכלוסיה בוגרת, הרי שהיום מדובר על גילאים 33-45. המיקום והפיתוח הסביבתי שלו מתאימים במיוחד למשפחות, שכן בתכנון השטחים הציבוריים הושקעה חשיבה מעמיקה מתוך התחשבות באורך החיים של התושבים בעיקר תוך מחשבה על תרבות שעות הפנאי לזוגות למשפחות ולילדים.בפארק נבנו פינות משחקים ייחודיות ושטחים שהוקצו לטובת מבני ציבור לדיירי השכונה. בנוסף, יוקמו בשכונה גם גן ילדים ובית ספר".

שכונת קריניצי החדשה, משתרעת על שטח של כ-235 דונם ועתידה לכלול כ-1,000 יחידות דיור ב-5 מגדלי יוקרה, בבניה נמוכה של יחידות גן-גג ובצמודי קרקע. החברות אשדר, צמח המרמן ואזורים התקשרו עם בעלי קרקע להם הוקצו כ-680 יחידות דיור בשכונה. עוד מוקמים בשכונה מרכז מסחרי חדש, פארקרחב ידייםבן כ-40 דונם, שטחיםלמבניציבור, לגניילדיםולמוזיאון. השכונהעצמה ומבניה נבנים כ"מרחבירוק" הכולל פתרונותאקולוגיים וסביבתיים,לשם צמצוםהפגיעה בסביבה, בהתאם לתקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה. בסמוך לשכונה מתוכננות 2 תחנות בקו הסגול של הרכבת הקלה העתידית בגוש דן, שתיתן מענה תחבורתי נוסף לתושבים ותקשר את השכונה לערים השכנות.הוסף תגובה
  1. 1. מכירה אישית

    מאת: אושר | פורסם ב- 08/10/18 15:34

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים