סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל”ן

עזריאלי חושפת היום את ”PALACE מודיעין”- קומפלקס דיור מוגן ראשון בעיר מודיעין

הקומפלקס, בו הושקעו כ-390 מיליון שקל, משתרע על פני 11 דונם עם שטח בנוי של 35 אלף מ״ר עילי והוא כולל 239 יחידות דיור, מתקני נופש וספא, מסעדות ומזנונים, בתי קפה, שטחי מסחר, אולם אירועים ועוד

קבוצת עזריאלי, בראשות היו"ר דנה עזריאלי, חשפה היום את קונספט העיצוב והחוויה החדשני של קומפלקס הדיור המוגן PALACE" מודיעין". זהו בית הדיור המוגן הראשון אשר תוכנן והוקם מן היסוד על ידי קבוצת עזריאלי, והוא כולל 239 יחידות דיור ו-136 מיטות סיעודיות, בסטנדרט בינלאומי וברמה שטרם נראתה בישראל.

קומפלקס PALACE מודיעין תוכנן על ידי משרד התכנון הרי ואלה ברנד אדריכלים ונבנה כאייקון מגורים חדשני וייחודי לבני הגיל השלישי, ומהווה יצירה ארכיטקטונית פורצת דרך בתחום הדיור המוגן בישראל. המגיעים למודיעין יכולים לראות למרחוק את שני המבנים הגבוהים בפרויקט, מעוגלים וחסרי זווית, בני 7 ו-8 קומות, אשר נבנו על שטח של כ-11 דונם על פני כ-35,000 מ״ר בנוי עילי. זהו פרויקט הדיור המוגן הראשון בעיר מודיעין, שהיא מהצעירות שבערי ישראל. קבוצת עזריאלי רואה בו פרויקט דגל, ובהתאם השקיעה הקבוצה בפרויקט כ-390 מיליון שקלים.

רשתPALACE דיורמוגן, מקבוצת עזריאלי,מנהלת כיום, בנוסף,שניבתיםמובילים: ’PALACE תלאביב׳ו-’PALACE רעננה׳, בהםכ-560 יחידותדיורוכ-200 מיטותסיעודיות. מלבדהפרויקטבמודיעין, הרשתמתכננת ומקימהבימיםאלהעוד שלושהבתידיורמוגןנוספים:בלהבים, בראשוןלציון ובירושלים. עם סיום הקמתם, תמנה רשת PALACE כ-1,700 יחידות דיור ו-550 מיטות מדיקל.

דנהעזריאלי, יו״רקבוצתעזריאלי, אמרההיום: "הצמיחה הצפויה בשיעור אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל, אל מול המחסור בדיור מוגן ראוי, מייצרת פוטנציאל אדיר עבורנו בתחום זה; ברשת PALACE, אנו יוצרים מהפכה אמיתית בחוויית המגורים של הגיל השלישי, תוך שימת דגש על קהילתיות וסגנון חיים ברמה הגבוהה ביותר, באופן שמשפיע משמעותית לטובה, לא רק על איכות החיים, אלא גם על תוחלת החיים של הדיירים".

.

יחידות הדיור בפרויקט הן בנות 2, ,2.5 או 3 חדרים בגודל של 48 מ״ר עד 72 מ״ר. הן כוללות מרפסת בשטח של עד 70 מ"ר,ובהן גם דירות גג ודירות גן. כל דירה כוללת חדרי רחצה מרווחים ובטיחותיים, חדר שינה עם ארונות קיר, מטבח מאובזר הכול לציוד חשמלי (מקרר, כיריים חשמליות, ותנור אפייה),מיזוג אוויר דירתי, לחצני מצוקה וריצוף וחיפוי לבחירת הדייר.

רמת הגימור של הפרויקט הינה מהגבוהות בענף, כאשר בין היתר ייהנו דיירי המתחם מבריכת שחייה, ספא, חדר כושר ייעודי המותאם לגיל השלישי (ויהיה פתוח גם למנויים חיצוניים), חדרי הסבה (לאונג’), מסעדה, אולם אירועים, בית כנסת, מרפאה, ספרייה, חדרי קלפים וחוגים ועוד.

בנוסף, כולל הפרויקט חניון תת קרקעי רחב ידיים ושטחי מסחר בהיקף של כ-600 מ"ר שיושכרו לשוכרים חיצוניים, כגון: בתיקפה, פארם, סופרמרקט ועוד,אשריתנושירותלדייריהמתחם, למבקרים ולתושבי העיר.

התכנון האדריכלי של הפרויקט, יצר גינה פנימית בשטח של כ-3 דונם, שבותוכננו פארק לטובת דיירי המתח םבשילוב בריכות נוי, שבילי הליכה, פטיו פנימי, פינות ברביקי וואזורי אירוח.

כאמור, יכלול המתחם גם אגף מדיקל,אשר בדומה לבתים אחרים של הקבוצה ינוהל בצורה מלאה ע"י קבוצת עזריאלי, הכולל מיטות סיעודיות, טיפול רפואי צמוד ומקיף 24/7 ומחלקת החלמה.

במתחם יפעל גם מכון דיאליזה אשר ישרת את כלל תושבי האזור, ובהתאם לסיכום עם עיריית מודיעין יוקם בסמוך למתחם "בית יום לקשיש" בהפעלת העיריה, שיעמוד לרשות תושבי העיר.הוסף תגובה
  1. 1. "חושפת"? מבנה אדיר בכניסה לעיר.

    מאת: ATUK19 | פורסם ב- 08/10/18 17:09

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים