סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

ג’פריז בתחילת סיקור לטאואר; המלצת קנייה עם מחיר יעד של 30 דולר

מארק ליפסיס: "הזדמנות למכירות של כ-60-70 מיליון דולר במהלך ששת הרבעונים הקרובים. הערכת שווי נמוכה מאוד בהשוואה למתחרים מהווה הזדמנות מעולה להשקעה"

מארק ליפסיס, אנליסט בכיר בג’פריס בתחילת סיקור לטאואר עם מחיר יעד של 30 דולר. 3 הסיבות המרכזיות להמלצתו הן:

מיקור חוץ של חברות לייצור שבבים על ידי FOUNDRIES במקום על ידי מתקני ייצור של החברה עצמה – מעבר ל-FABLESS שמספק צמיחה גבוהה יותר עבור החברות ובכך מעודד את המעבר הזה. ב-5 השנים האחרונות טאואר-ג’אז הציגה קצב צמיחה שנתי ממוצע של 17% - הגבוה מקצב הצמיחה השנתי הממוצע של יצרניות השבבים האחרות שעמד על 13% ושל התעשייה עצמה שעמד על 7%. מאמינים שהטרנד הזה ימשיך ושטאואר-ג’אז תשיג נתח שוק גדול יותר שיאפשר המשך צמיחה.

רואים את הירידה הנוכחית במניה כמשהו זמני עם הזדמנות למכירות נוספות של כ-60-70 מיליון דולר במהלך ששת הרבעונים הקרובים – בעיקר על ידי הרחבת כושר ייצור SIGE, גידול בייצור 300 מ"מ ותוספת כושר ייצור בפאב2.

הערכת שווי נמוכה מאוד בהשוואה למתחרים המהווה הזדמנות מעולה להשקעה.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. מיליון המלצות, אפס הודעות

    מאת: צחי25 | פורסם ב- 09/10/18 10:50

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים