סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

שינוי מגמה: האם המניה הזו החלה תיקון טכני?

מניית פייצ’קס נכנעה לשוק ושברה אתמול אזור תמיכה חשוב. האם גל ירידות גדול בפתח?

חברת פייצ’קס (סימול: PAYX) – החברה מספקת שירותי משאבי אנוש, שכר, שירותי ביטוח עבור עסקים קטנים ובינוניים בארה"ב ואירופה. החברה מציעה שירותי עיבוד שכר, הכוללת משכורות, ציות למעסיקים, ניהול משאבי אנוש והטבות לעובדים. בנוסף החברה מציעה ניהול שירות פרישה, כולל יישום התוכנית, עמידה מתמשכת בתקנות הממשלה דיווח על עובדים ומעסיקים, העברת כספים אלקטרונית ושירותים מנהלים נוספים. מניות החברה כלולות במדד הנאסד"ק 100 והאס אנד פי 500 והיא נסחרת לפי שווי שוק של 25 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה בשבוע שעבר. החברה דיווחה על רווח של 0.67 דולר למניה גבוה במעט מצפי האנליסטים שעמד על רווח של 0.65 דולר למניה. בתגובה מניות החברה נסחרו בתנודתיות גבוהה ואף בשיא חדש במסחר התוך יומי אולם כשלו בפריצה של שיא חדש מעל 75.5 דולר.

ניתוח טכני

מניות החברה החלו תיקון טכני השבוע לאחר גל עולה חזק מאוד שנמשך בחודשים האחרונים מרמות השפל השנתיות סביב 58-59 דולר לעבר שיא שנתי וכל הזמנים חדש סביב 76 דולר למניה.

לאחר הדוחות השבוע ומשכשלה לקבוע שיאים חדשים יצאה המניה אתמול לירידות שערים חדות עם שבירת אזור תמיכה בטווח הקצר סביב 72 דולר למניה.

גרף PAYX; מקור: Sponser Charts

תמיכות קרובות על הגרף קיימות לפי סרגל פיבונאצ’י ברמות מחיר של 69, 67 ו 65 דולר בהתאמה, ככל שהתיקון יהיה עמוק יותר כך יהיה ניתן להבין שהעוצמה והמומנט העולה הסתיימו ואלי מעבר לטווח הקצר.

בשלב זה המניה מגיעה לאזור תמיכה על הגרף שלא רק מסרגל פיבונאצ’י, אלא מרמות השיא של תחילת השנה סביב 68-69 דולר למניה. רמה שהיא חשובה גם בגרף השבועי כך שסגירת שבוע שלילית מתחת לאזור זה תביא לאיתות טכני שלילי במניה ואולי תחילתו של תיקון מעט עמוק יותר.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים