סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

תל אביב ננעלה בירידות שערים; פתאל החזקות ריכזה עניין

ת"א 35 ות"א 125 ירדו בלמעלה מאחוז; רבוע כחול דיווחה על אי עמידה בקובננט בהסכם מימון השוק הסיטונאי. קומפיוג’ן ובריסטול מאיירס הודיעו על שיתוף פעולה קליני

יום המסחר בבורסת תל אביב ננעל בירידות. המסחר הושפע, בין היתר, מן הירידות החריפות שנרשמו היום בשווקי העולם. מניית לאומי הובילה את המחזורים בירידה, אחריה טבע שעלתה לאחר שהודיעה כי הוועדה המייעצת לתרופות אונקולוגיות של ה-FDA המליצה על רישיון ביולוגי למוצר CT-P10. אחריה ירדו פועלים, כיל ומזור רובוטיקה. ת"א-35 ות"א-125

מניית פתאל החזקות הובילה היום את העליות בת"א-125. עוד בלטו בירוק אלקטרה צריכה, רמי לוי, נייס, אלקטרה ואלקו. מנגד, מניית ביוטיים עמדה היום בראש טבלת הירידות, ואחריה גם נייר חדרה, טאואר, מטריקס, אורמת טכנו וסאמיט.

הגרעון בסחר החוץ של ישראל בספטמבר 2018 הסתכם ב- 6.5 מיליארד ש"ח. הגרעון בסחר החוץ של ישראל בספטמבר 2018 הסתכם ב- 6.5 מיליארד ש”ח. ביולי - ספטמבר נרשמה ירידה ביצוא הסחורות ברוב ענפי הטכנולוגיה, ירידה של 14.7% ביבוא מכונות וציוד להשקעה ועלייה של 7.6% ביבוא חומרי גלם.

רבוע כחול דיווחה על אי עמידה בקובננט בהסכם מימון השוק הסיטונאי. עם זאת, נמשכת מגמת הגידול במספר המבקרים בקניון, בפדיונות וב - NOI. החברה מצויה במגעים עם המלווים להסדרת הנושא.

קומפיוג’ן ובריסטול מאיירס הודיעו על שיתוף פעולה קליני לבחינת טיפולים בגידולים סרטניים מוצקים בשלבים מתקדמים. החברות מעוניינות להעריך את הבטיחות והסבילות של שילוב מוצריהם.

דירקטוריון שפע ימים אישר מכירת החברה כשלד בורסאי. על פי הדיווח המכירה תהיה לצד שלישי שאינו בעל עניין בחברה. על פי מתווה האישור, החברה תפרסם הצעת רכש של עד 74.99% ממניותיה.

היום בשעות הצהריים הודיעה טבע כי הוועדה המייעצת לתרופות אונקולוגיות של ה – FDA המליצה פה אחד על רישיון ביולוגי למוצר CT-P10, לטיפול בשלוש התוויות שונות. מדובר בשיתוף פעולה של טבע עם חברת סלטריון למסחור המוצר בארה"ב ובקנדה.

כזכור, יונתן כץ מלידר שוקי הון התייחס מוקדם יותר לירידות בשווקים וגרס כי הן תימשכנה בימים הקרובים, בין היתר מכיוון ששוק המניות כבר מתומחר גבוה יחסית וקיימת בשלות לתיקון משמעותי.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים