סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

מיטב דש: ”ממליצים על הטיית תיק האג”ח לטובת האפיק השקלי”

כמו כן ממליץ הכלכלן הראשי זבז’ינקי להאריך מח"מ התיק לבינוני –ארוך, ועל משקל בינוני-נמוך באפיק המנייתי תוך הטיית החשיפה למניות דפנסיביות יותר

הכלכלן הראשי אלכס זבז’ינסקי: האינדיקאטורים במשק, כגון הרכישות בכרטיסי אשראי או המכירות ברשתות השיווק ממשיכים להצביע על האטה בצמיחת הצריכה הפרטית. לעומת זאת, נתוני יצוא השירותים והיבוא ממשיכים להיות חזקים. העלייה בשכר הממוצע במשק על רקע הירידה בתוספת המשרות במגזר העסקי לא בהכרח מעידה על שוק עבודה חזק, במיוחד נוכח הגידול במספר תובעי דמי אבטלה. נתוני חודש ספטמבר שהתפרסמו בישראל שכללו את נתוני יצוא הסחורות והגירעון הממשלתי לא כל כך מייצגים בגלל השפעת החגים. נצטרך להמתין לחודש הבא כדי להבין טוב יותר את המגמה. להערכתנו, הסיכוי לעליית הריבית של בנק ישראל בחודשים הקרובים נותר נמוך.

קרן המטבע הבינלאומית הורידה לראשונה בשנתיים האחרונות את תחזיות הצמיחה למשק העולמי. הנתונים הכלכליים ברבעון הרביעי בארה"ב ובסין צפויים להיחלש בגלל ההשפעה של מלחמת הסחר. האינדיקאטורים האחרונים מצביעים שאין האצה בסביבת האינפלציה בארה"ב. להבדיל מהירידות בשוקי המניות בחודש פברואר האחרון שהיו בגדר "הוצאת אוויר חם", הירידות האחרונות משקפות הרעה בתחזיות הצמיחה וברווחיות החברות. יחד עם זאת, הסיכון לירידות מתמשכות נמוך, אך שוק המניות צפוי להיות תנודתי ולהניב תשואה נמוכה יחסית למשקיעים.

אנו ממליצים להאריך מח"מ התיק לבינוני - ארוך, להטות תיק האג"ח לטובת האפיק השקלי, לבחור במשקל בינוני - נמוך באפיק המנייתי תוך הטיית החשיפה למניות דפנסיביות יותר, ולהחזיק חשיפה לאפיק הקונצרני בעיקר באמצעות האג"ח בדירוגים הגבוהים.

אנו ממליצים: להאריך מח"מ התיק לבינוני –ארוך, להטות תיק האג"ח לטובת האפיק השקלי,

לבחור במשקל בינוני-נמוך באפיק המנייתי תוך הטיית החשיפה למניות דפנסיביות יותר, ולהחזיק חשיפה לאפיק הקונצרני בעיקר באמצעות האג"ח בדירוגים הגבוהים.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים