סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם מניית גזית גלוב קיבלה איתות מכירה טכני?

המניה נסחרת אזור נמוך שנתי חדש ולא מצליחה להתאושש. מה היעדים הקרובים במניה?

גזית-גלוב עוסקת במישרין ובאמצעות חברות בנות ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים בצפון אמריקה, אירופה וישראל. קבוצת גזית גלוב מתמקדת בעיקר בענף המרכזים המסחריים מעוגני סופרמרקטים. בנוסף פועלת גזית גלוב בענף הדיור המוגן ובענף מבני משרדים רפואיים בארה”ב. כמו כן, פועלת גזית גלוב לאיתור ומימוש הזדמנויות עסקיות בדרך של רכישת נכסים ו/או חברות הפועלות בתחומי עיסוקה ו/או בתחומים משיקים, באזורי פעילותה ובאזורים אחרים. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.9 מיליארד ₪.

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות במומנט שלילי בחודש וחצי האחרונים, המניה ירדה מאזור 3500 נקודות לעבר הנמוכים האחרונים באזור של 3100 נקודות.

בחודשים האחרונים נסחרה המניה בתבנית מלבן, דשדוש אופקי בטווח מסחר ברור של 3500-3200 נקודות. למעשה שבירת התמיכה לפני שבועיים פתחה במניה יעד יורד של 300 נקודות כלפי מטה לרמה של 2900 נקודות.

גזית גלוב – גרף יומי

בגרף השבועי הארוך יותר, ניתן לראות שהתמיכה שנשברה סביב 3170-3200 נקודות היא למעשה רצועת של תמיכה אופקית שהחזיקה את המניה בשנה ורבע האחרונות, כך שקבלנו איתות שלילי לא רק לטווח הקצר. תמיכה קרובה על הגרף קיימת סביב 2940-3000 נקודות שפל המחיר מהרבעון האחרון של 2016.

אינדיקטורים טכניים בגרף השבועי מאשרים את שבירת התמיכה כשהם נמצאים מתחת לרמות האיזון ותחת טריטוריה שלילית.

גזית גלוב – גרף שבועי

סוחרים אשר רוצים להרוויח מהמשך ירידת המחיר יכולים לפתוח פוזיציית שורט עם סטופ ברור מאוד בחזרה מעל 3220 נקודות. על פניו נראה שכל תיקון יהיה לטובת רמות מחירים נמוכות יותר בטווח הקרוב.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 3. טרגדיה זו המילה הנכונה (לל"ת)

    מאת: ZOHAR1 | פורסם ב- 18/10/18 16:17
  1. 2. יש גם את זה (לל"ת)

    מאת: הדר | פורסם ב- 18/10/18 16:01
  1. 1. המינוף הורג אותה (לל"ת)

    מאת: 1חנוך | פורסם ב- 18/10/18 15:56

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים