סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

פיתוח ישראלי: רכישה של קנאביס באמצעות מטבעות קריפטו

הסטארט אפ הישראלי Virtual Crypto פיתח תוכנה המאפשרת לקמעונאי קנאביס בארה"ב לקבל תשלומים בביטקוין ומטבעות קריפטו נוספים בזמן אמת

חברת הסטארט אפ הישראלית  Virtual Crypto מראש העין, הנסחרת בזירת ה-QB בשווקי ה-OTC (Over the Counter) בארצות הברית ועוסקת בפיתוח ואספקת פתרונות להנגשה לציבור של מטבעות קריפטוגרפים, צפויה להשיק בחודשים הקרובים מוצר תוכנה המותאם עבור צורכיהם של קמעונאי הקנאביס בארה"ב, שיאפשר לקבל תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים בזמן אמת ובעמלות סליקה נמוכות. פיתוחו המלא של המוצר צפוי להסתיים בסוף הרבעון הנוכחי.

מעבר לקבלת תשלומים, התוכנה תאפשר לקמעונאי הקנאביס דיוק רב בחיזוי אישור עסקאות קריפטו על ידי הבלוקצ’יין, באמצעות שימוש באלגוריתמים ייעודיים. הפתרון של Virtual Crypto יונגש עבור בתי הממכר באמצעות אפליקציה למכשירי אנדרואיד, אותה ניתן יהיה להוריד למכשירי סמארטפון, טאבלטים ומערכות נוספות בנקודות מכירה.

הטמעת התוכנה החדשה כחלק מפתרונות התשלום של קמעונאי קנאביס צפויה להעשיר את חוויית הקניה של הלקוחות ולעודד אותם לשלם במטבעות קריפטוגרפיים. ההחלטה של Virtual Crypto להציע פתרון המבוסס על תוכנה בלבד נשענת על משוב מהתעשייה ועל הבנה של צורכי בתי הממכר לקנאביס. הפתרון שמציעה החברה מאפשר לבתי הממכר לרכוש את התוכנה בלבד כמוצר עצמאי, או כחלק מפתרון חומרה הכולל נקודת מכירה.

הטרנזקציות המתבצעות באמצעות Virtual Crypto פשוטות. לצורך רכישת קנאביס באמצעות הפתרון של החברה הישראלית, על המשתמש לסרוק ברקוד שמופיע על צג נקודת המכירה בחנות, שמייצג שורה של משתנים ייחודיים לגבי העסקה הספציפית המתבצעת. בעלי החנות יקבלו בתוך שניות אישור עסקה בהתאם לכמות המוצרים שנמכרה. בדומה לפתרונות אחרים של Virtual Crypto, התוכנה מאפשרת עסקאות בזמן אמת ומבטיחה את שער החליפין הטוב ביותר בעמלה הנמוכה ביותר המוצעת בשוק, על בסיס אלגוריתמים שסורקים במהירות בורסות קריפטו רבות.

פתרון התוכנה החדש של Virtual Crypto לענף הקנאביס החוקי פונה לשוק שחווה צמיחה חזקה. מחקר של Grant View Research שפורסם בסוף אפריל מעריך ששוק המריחואנה החוקית העולמי יגיע להיקף של כ-146 מיליארד דולר עד סוף שנת 2025. החברה מדווחת שהאימוץ הגדל של מריחואנה לטיפול במצבים רפואיים כמו סרטן, הפרעות נפשיות, כאבים כרוניים ומצבים אחרים, צפוי להניע קצב צמיחה שנתי ממוצע (CAGR) של כ-35% בין השנים 2016 ל-2025.

Virtual Crypto תעניק לקמעונאים שירותי תמיכה ועדכוני גרסאות, וצוות המו"פ של החברה תחפש באופן מתמיד דרכים לשפר את המוצר תוך שילוב של צורכי התעשייה המגיעים מהשטח לפני שתוציא את האפליקציה לשימוש רחב ב-2019.

אלון דיין, מנכ"ל Virtual Crypto, מסר: "הפתרון שאנו מציעים לחנויות ממכר הקנאביס מהווה אופציית תשלום חשובה בשוק שמתפתח בקצב מואץ". דיין הוסיף: "כסף מזומן לא ייעלם בבת אחת, אך השימוש הגובר של הציבור במטבעות קריפטו והיכולת של הציבור לבצע עסקאות באופן דיגיטלי בכלל ובאמצעות מטבעות קריפטו בפרט, ישנו את האופן שבו צרכנים יבצעו רכישות בשוק הקנאביס. התוכנה של Virtual Crypto מאפשרת ביצוע עסקאות בזמן אמת בלי שהקמעונאי יידרש להשקיע ברכישת חומרה".



הוסף תגובה
 1. 6. צודק רק השלמתי את הנתון למי שמעונין

  מאת: green246 | פורסם ב- 23/10/18 23:50
 1. 5. לפתרון הזה קוראים סחר בסמים

  מאת: boomstik | פורסם ב- 23/10/18 17:03
 1. 4. לקחת בחשבון מניה עם מחזורים אפסיים

  מאת: elson | פורסם ב- 23/10/18 16:08
 1. 3. סימול VRCP בהצלחה (לל"ת)

  מאת: green246 | פורסם ב- 23/10/18 15:04
 1. 2. סימול VRCP (לל"ת)

  מאת: green246 | פורסם ב- 23/10/18 14:56
 1. 1. ביתר מחפשת מאמן שיקבל

  מאת: סופה | פורסם ב- 23/10/18 14:24

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים