סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

תים תוכנה תייצג ותשווק את מוצרי Source Defense בישראל

פתרונות החברה מספקים הגנה על אתרי אינטרנט מפני פריצות בקוד צד שלישי

תים תוכנה - חטיבת התוכנה בקבוצת מלם תים, מרחיבה את סל הפתרונות בתחום אבטחת המידע, ובמסגרת זו, תפיץ ותיישם בישראל את פתרון חברת Source Defense הישראלית, המתמחה בפיתוח טכנולוגיה למניעת פריצות בקוד צד שלישי לאתרי אינטרנט.

Source Defense נוסדה בשנת 2016 והשלימה לאחרונה סבב גיוס של 10 מיליון דולר. היא פועלת באירופה ומרחיבה את פעילות הפיתוח שלה בישראל ובארצות הברית. בין לקוחותיה חברות הנכללות ברשימת ה- פורצ’ן 500.

הפלטפורמה שפיתחה סורס דיפנס היא המוצר היחיד כיום, שמסוגל לבלום בזמן אמת את הגל הנוכחי של מתקפות על אתרים המבוססות על קוד ג’אווה סקריפט צד שלישי וגורמות לנזקים רבים בהם: גניבת נתוני כרטיסי אשראי וגניבת מידע פרטי של גולשים.

רוב האתרים בעולם משתמשים בקוד צד ג׳ שמעשיר את חווית המשתמש באתר ומאפשר להכניס יכולות מגוונות כגון: אנליטיקה, פרסומות, שיפור חווית הגולש ועוד. הבעיה היא שלאתר אין שום גישה לקוד שמתבצע על הדפדפן של הגולש ואין היום דרך להגביל אותו. לכן בשנים האחרונות רואים יותר ויותר מתקפות על ספקי קוד צד ג’ ומתוכם, אל האתרים בהם הם מוטמעים.

המערכת של Source Defense, הפועלת כשירות בענן או ב-Web, במודל Saas, מאפשרת לבעלי אתרים לזהות, לעקוב ולהגביל בזמן אמת קוד צד שלישי המותקן באתר או רץ בתוכו. כך הם יכולים להגן על עצמם ועל הגולשים שלהם מפני פריצות, שגיאות והאטות שעשויות להיגרם כתוצאה משימוש באותם קודים, לשפר את רמת האבטחה באתר ולמנוע גישה של חברות והאקרים למידע על הגולש, לגנוב מידע מהאתר, לשנות את חוויית המשתמש ועוד.

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה במלם תים אומרת: "אתרי אינטרנט הם קו החזית של הכלכלה העולמית. זו הסיבה שהם הופכים למטרה העיקרית למתקפות מצד גורמים זדוניים, כשמסתבר ש- 85% מתוך הפריצות לאתרים בשנים האחרונות התבצעו מתוך קוד צד שלישי. בניגוד לפתרונות אחרים המאתרים פריצות לאחר שהן קרו, הפתרון של סורס דיפנס הינו פרואקטיבי, הפועל בזמן אמת באופן רציף, מפקח על גישתם של ספקי השירות לאתר ואוכף מדיניות אבטחה שמונעת את הפעילות הזדונית עוד לפני שהחלה".

מוסיפה הורוביץ: "הפתרון מתחבר להיצע הפתרונות של מלם תים בעולמות אבטחת המידע והדיגיטל, מספק להם רובד נוסף וממנף את יכולות הקבוצה ואת הנוכחות שלנו ביחידות הדיגיטל בתוך הארגונים השונים, באופן המאפשר להן להטמיע פתרונות מתקדמים ללא חשש מאיומי אבטחת מידע".

אביטל גרושקובסקי, סמנכ"ל ושותף מייסד בחברת Source Defense: "על מנת להעמיק את מעורבותנו בשוק הישראלי, בחרנו בתים תוכנה כנציגתנו, לאור ניסיונה והידע הרב שלה בהחדרת פתרונות מתקדמים לשוק הישראלי בכלל ובתחום אבטחת מידע בפרט. אנו מאמינים כי היותה חלק מחברת האינטגרציה המובילה בישראל, התמחותה וניסיונה בהובלת פרויקטים משמעותיים בעולמות הסקיוריטי והדיגיטל ויכולותיה הטכניות הגבוהות, כמו גם היכרותה המעמיקה עם השוק הישראלי, כנציגה בלעדית בישראל של פתרונות מובילים בתחום, יאפשרו לנו להצליח יחד בשוק הישראלי".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים