סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל”ן

אאורה רוכשת את זכויות הבניה של מושב בן שמן

ועד אגודת בן שמן יעביר לאאורה זכויות להקמת 500 יחידות דיור בבן שמן ובמזרח העיר לוד

אמש הודיע ועד אגודת בן שמן, מושב עובדים להתיישבות חקלאית שיתופית כי החליט למכור לחברת אאורה את כל זכויותיו לרכישת מגרשים להקמת כ-500 יח"ד בפטור ממכרז. התוכנית, אשר קודמה על ידי המדינה באמצעות דירה להשכיר-החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה, כוללת את מתחמי בן שמן ובית הקשתות המצוי בטבעת ההיקפית של העיר העתיקה בלוד, ואושרה במועצה הארצית לתכנון ובניה.

התכנית יוצרת בסיס תכנוני לשכונת מגורים חדשה במזרח העיר לוד ופארק עירוני חדש לאורך נחל גזר בצמידות לשכונה החדשה ולשכונות הקיימות במזרח העיר וכוללת מבני ציבור, מסחר, תעסוקה, שטחי ציבור ודרכים.

הקרקע המדוברת היא  היחידה במסגרת התכנית, המיועדת להקמת יח"ד לשיווק ומכירה בשוק החופשי, כאשר יתרת הקרקעות במסגרת התוכנית המיועדות לפרוייקטי מחיר למשתכן ו/או הקמת יח"ד להשכרה.

עם קבלת ההודעה העמידה אאורה ערבות בנקאית בסך 9 מיליון ש"ח להבטחת ההתקשרות בהסכם. עלות ההתקשרות עם ועד האגודה בהסכם זה נאמד על ידי החברה ב-90 אלפי ש"ח ליח"ד.

ההסכם צפוי להיחתם בשבועות הקרובים. באאורה צופים כי העסקה תושלם לאחר כניסה לתוקף של התב"ע ופרסומה ברשומות וכן השלמת העסקה מול רשות מקרקעי ישראל.הוסף תגובה
 1. 4. רק לא קבוצת רכישה.כמו פרי נדלן

  מאת: ישראל ישראלי | פורסם ב- 27/02/19 15:01
 1. 3. חברה שיודעת לעשות עסקאות . המניה מתומחרת בחסר (לל"ת)

  מאת: אבי | פורסם ב- 09/11/18 08:28
 1. 2. מקום חבל על הזמן . יהיו ביקושי שיא (לל"ת)

  מאת: משה | פורסם ב- 08/11/18 15:57
 1. 1. מעדיפה בטוח...

  מאת: קרן | פורסם ב- 07/11/18 15:53

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים