סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם לאחר ירידה של 45% מהשיא נוצרה הזדמנות קניה במניה הזו?

מניית אפלייד מטיריאלס סובלת מירידות שערים חדות בחצי שנה האחרונה. האם התחתית במניה קרובה?

חברת אפלייד מטיריאלס (סימול: AMAT) – עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות וציוד בדיקה לתעשיית המוליכים למחצה. עיקר פעילות החברה בייצור מערכות התומכות בתהליך ייצור השבבים מהשלב הראשוני ועד לסופי. מניות החברה נסחרות במדדים המובילים אס אנד פי 500 והנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 33 מיליארד דולר.

החברה תפרסם את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה היום לאחר נעילת המסחר. צפי השוק עומד על רווח של 0.97 דולר למניה עם הכנסות של 4.0 מיליארד דולר.

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות במומנט שלילי כבר לא מעט חודשים בעיקר בגלל צפי להאטה בתחום ומלחמת הסחר בין ארה"ב לסין.

הירידות במניה התחדשו בכל פעם שהחברה ירדה מרמת תמיכה נקודתית אל עבר נמוכים חדשים. על הגרף המצורף לסקירה, מצוינות כל התמיכות החשובות שנשברו בדרך למטה שבכל אחת מהן השוק הפחית ציפיות והמוכרים שלחו את מניות החברה לרמות שפל חדשות.

בחודש האחרון למרות הלחץ בשוק, המניה רושמת סוג של רגיעה יחסית כשהיא מנסה להתייצב סביב המחירים האחרונים באזור של. 32-33 דולר בהערכה גסה.

גרף מניית AMAT; מקור: StockCharts.com

התבנית שנוצרת במניה יכולה להזמין היפוך דווקא בחסות הדוחות אשר יפורסמו היום, יום חמישי 15.11.18, לאחר המסחר. טריגר טכני חיובי יגיע בנעילה ברורה מעל אזור של 36 דולר שהוא הגבוהים האחרונים, במקרה זה יעד התבנית לאזור של 40-41 דולר למניה ויכול בהחלט להוציא תיקון עולה בנייר גם מעבר לכך.

מיותר לציין שעד שאין פריצה כזאת כל כניסה היא בגדר ניחוש תחתית. תמיכה קרובה קיימת ברמה של 32.5 דולר שהוא הנמוך השבועי ורמה של 30.5 שהוא הנמוך התקופתי מה 29.10.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 2. אפלייד זו חברה מעולה

    מאת: איתן | פורסם ב- 15/11/18 15:36
  1. 1. על פניו, חברה די זולה. נראה את הדוח (לל"ת)

    מאת: gil_am | פורסם ב- 15/11/18 15:27

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים