סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם המניה הזו מצאה תחתית, ומה צפי כעת?

מניית יוניטד רנטלס סבלה מירידות שערים חדות במימושים האחרונים, האם התחתית במניה כבר סומנה?

חברת יוניטד רנטלס (סימול: URI) – חברת אחזקות בתחום השכרת ציוד וכלי עבודה לתעשייה. בין מוצרי החברה ניתן למצוא תעלות לחשמל, מגברים ומשאבות ועוד מוצרי בניה ייחודיים ונלווים. בנוסף החברה משכירה מבנים וכלים תעשייתיים, מחפרונים, טרקטורים, מלגזות, מנופים, מעליות ועוד. נכון לאוקטובר 2018 החברה מפעילה 1,075 סניפי שכירות שונים בעיקר בארה"ב וקנדה. מניות החברה נסחרות במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 9 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה הכספיים לרבעון השלישי של השנה בתאריך 17.10. החברה הציגה רווח של 4.74 דולר לרבעון, גבוה מתחזיות השוק אשר עמדו על 4.54 דולר.

ניתוח טכני

לאחר פרסום הדוחות, ירדו מניות החברה וקבעו שפל שנתי חדש בימים שלאחר מכן סביב 106.5-107 דולר למניה. התיקון העולה בשוק בתחילת נובמבר הביא לתיקון עולה של כ- 20% במניה. תיקון זה נבלם סמוך מאוד לאזור 135 דולר שם קיים פתח גאפ (פער מחירים פתוח).

גרף מניית URI; מקור: StockCharts.com

בשבועות האחרונים חזרה המניה שוב לנמוכים האחרונים כשהיא מנסה לצאת קדימה מאזורי התמיכה שצוינו לעיל. אזור התנגדות בעיקר מהגרף התוך יומי קיים סביב 115/115.8 דולר למניה. המשך חיובי ביום המסחר הבא למעשה ייתן טריגר טכני אגרסיבי לכניסה עם יעד קרוב באזור ההתנגדות סביב 134/5 דולר. סטופ לוס ימוקם מתחת לשפלים האחרונים ברמה של 107/8 דולר למניה.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים