סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

לאחר 22 שנים מנכ”ל מועדון הצרכנות הוט, יורי מרק פורש לגמלאות

צביקה וילנאי ששימש עד היום כמנהל השיווק של המועדון, יתמנה למנכ"ל במקומו.

צביקה וילנאי, שליווה את מועדון הצרכנות הוט מיום הקמתו כיועץ שיווק, התמנה למנכ"ל המועדון במקום יורי מרק, שיפרוש לגמלאות, לאחר תקופת חפיפה, לאחר 22 שנה בהן כיהן כמנכ"ל החברה. 

יורי מרק, שהקים את המועדון בשנת 1996 במסגרת הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בישראל, הפך אותו עם השנים לקבוצת הרכישה הגדולה בישראל עם יותר מ-250 אלף עמיתים (שהם 150 אלף בתי אב בישראל) וכוח קנייה שנתי של יותר מ-10 מיליארד ₪ בכרטיסי האשראי של העמיתים. עם הזמן הצטרפו לשורות המועדון גם חברי הסתדרות האקדמאים במח"ר, חברי הסתדרות/לשכת המהנדסים וחברי איגוד העובדים הסוציאליים ואיגוד העיתונאים.

צביקה וילנאי (50), שמחליף את מרק, שימש בעשרים וחמש השנים האחרונות כבעלים ומנכ"ל של קבוצת "וילנאי לשיווק" ובמסגרת זו ליווה את הארגון מיום הקמתו כיועץ השיווק והאסטרטגיה של המועדון. הוא היה אחראי להובלת התמורות הטכנולוגיות במועדון ומיצובו . וילנאי הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאונ’ תל אביב ותואר שני במנהל עסקים, בתוכנית קלוג-רקנאטי. וילנאי מונה לתפקידו ע"י דני הורנשטיין, יו"ר הסתדרות ההנדסאים שמשמש גם כיו"ר המועדון. מינויו של וילנאי נערך במסגרת רה ארגון שעורך דני הורנשנטיין בהסתדרות ההנדסאים ובשורת גופי הסמך שלה.

דני הורשנטיין:"בתקופתו של יורי מרק, מועדון הצרכנות הוט ביסס את עצמו כקבוצת הרכישה הגדולה בישראל שמטרתה אחת: להוזיל את יוקר המחיה בישראל לעמיתים בכל תחומי הצריכה, תוך מתן ערך ברור לרשתות וספקים בדמות קהל צרכנים מאוגד ואיכותי. אני מודה ליורי על שנים ארוכות של עשייה מתוך חזון חברתי אמיתי".

צביקה וילנאי:  "נרגש לקחת לידי את ההגה של ניהול המועדון בתקופה של שינויים וטלטלות בעולמות הקמעונאות והאשראי בישראל. בכוונתי להמשיך ולהרחיב את תחומי העיסוק של המועדון לכל עולמות הצריכה, בהם תיירות, פנאי, רכב, פיננסים, פארמה וקוסמטיקה, בית ואופנה, נדל"ן ועוד, תוך שימור מערכות היחסים הטובות וארוכות השנים עם מיטב הרשתות והחברות בישראל, ומימוש כוח הקנייה הקולקטיבי של העמיתים שלנו".

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים