סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

סיוה תספק ל-Atmosic טכנולוגיית בלוטות’ עבור מוצרי IoT

טכנולוגיית הבלוטות’ 5 של סיוה תשולב בסדרות שבבי M2 ו-M3 החדשות של Atmosic Technologies, המיועדות למוצרי IoT בעלי סוללה שאינה נגמרת

ספקית טכנולוגיות עיבוד האותות והבינה המלאכותית סיוה (נאסד"ק: CEVA) הודיעה היום כי טכנולוגיית הבלוטות’ 5 שלה תשולב בסדרות שבבי M2 ו-M3 החדשות של Atmosic Technologies, המיועדות למוצרי IoT בעלי סוללה שאינה נגמרת. מוצרים אלה כוללים מכשירים לבישים, מערכות מעקב אחר בני אדם ונכסים, פנסים, שלטים, מקלדות, עכברים ועוד.

 

Atmosic האמריקאית מפתחת שבבי תקשורת שייתרו את הצורך בהטענת סוללות במוצרי IoT. בין השאר, פיתחה החברה טכנולוגיות רדיו אלחוטי בצריכת הספק מזערית, הפעלת מכשירים על-פי דרישה ותמיכה בהטענת סוללות באמצעות קצירת אנרגיה, המייתרת את ההטענה הרגילה. החברה מתכוונת להציג את סדרות שבבי M2 ו-M3 בתערוכת מוצרי האלקטרוניקה (CES) בלאס-וגאס, ב-8 בינואר 2019. 

 

מנכ"ל Atmosic, דיויד סו, אמר: "סדרות שבבי M2 ו-M3 ’המקושרות תמיד, בכל מקום’, מוכיחות את מה שניתן להשיג במכשירי בלוטות’. שילוב טכנולוגיית הבלוטות’ 5 של סיוה בשבבים אלה משלים את הטכנולוגיה החדשנית שלנו, ומסייע לנו במימוש החזון של מוצרי IoT עם סוללה שאינה נגמרת". 

 

מנהל חטיבת הקישוריות של סיוה, אביב מלינוביץ’, הוסיף: "הפוטנציאל של מוצרי בלוטות’ עם סוללה שאינה נגמרת הוא עצום, ואנו מצפים לראות את השבבים החדשים של Atmosic משולבים במגוון רחב של מוצרים חדשניים". 

 

סיוה מספקת טכנולוגיות לעיבוד אותות ומעבדי בינה מלאכותית המיועדים לשווקי הסלולר, האלקטרוניקה, הרכב, והאינטרנט-של-הדברים (IoT). הטכנולוגיות של החברה הן בתחומי הראייה הממוחשבת, האודיו, התקשורת והתשתית הסלולרית (דור 4, 4.5 ו-5), יישומי הפעלה קוליים, הלמידה העמוקה והרשתות הנוירוניות, קישוריות Wi-Fi ובלוטות’, ואחסון נתונים.

הטכנולוגיות של סיוה משולבות בסמארטפונים ובמוצרי IoT של יצרנים ומותגים מובילים, לצד יצרניות צעירות המעוניינות לזרז פיתוח מוצרים חדשים. היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים