סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

המסחר בבורסת ת”א ננעל בירידות שערים חדות

מדד ת"א 35 ירד בכ – 2.51% ומדד ת"א 125 ירד בשיעור דומה של כ -2.46%. מדדי הטכנולוגיה הובילו את הירידות

הבורסה בת"א נסגרה היום במגמת ירידה ניכרת. מדד ת"א 35 ירד בכ – 2.51% ומדד ת"א 125 ירד בכ – 2.46%. מדד ת"א SME60 ירד בשיעור של כ – 1.67%. באשר למדדים הסקטוריאליים, בלטו מדדי הטכנולוגיה עם ירידות של יותר מ – 2.5%.

את מחזורי המסחר הגדולים ריכזו מניות פועלים, לאומי, טבע, כיל, פריגו, נייס ובזק, שירדו כולן.

העליות הבולטות היום נמדדו בקרב מניית אבגול שעלתה ב 1.12%, ואחריה מניית אלקטרה צריכה.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית אופקו הלת’ שצנחה בשיעור של כ - 20%, ואחריה מניות וואן טכנולוגיות, ביוטיים, דלק רכב, נובה וישרס.

היקף המסחר היום עמד על כ – 1.420 מיליארד ₪.

המסחר בניו יורק ובאירופה מתנהל בירידות שערים.

לפני שעה קלה דווח כי ארגון אופ”ק מצמצם תפוקה - הנפט יורד ב- 2.7%; הארגון החליט על הורדת תפוקת הנפט, אך עדיין לא סיכם על הכמות המדויקת.

 מדיגוס הודיעה כי נאס”א הטמיעה מצלמה HD במסגרת משימת תדלוק לוויינים רובוטית. מצלמתmicro ScoutCamTM 8.0 HD עוצבה בהתאמה אישית לנאס"א ומורכבת מיחידה הכוללת מצלמת HD ותאורה, ומשמשת כמצלמת בורוסקופ במערכת הרובוטית VIPIR2.

עוד נודע היום כי סיוה תספק ל -Atmosic טכנולוגיית בלוטות’ עבור מוצרי IoT. טכנולוגיית הבלוטות’ 5 של סיוה תשולב בסדרות שבבי M2 ו - M3 החדשות של Atmosic Technologies, המיועדות למוצרי IoT בעלי סוללה שאינה נגמרת.

 אליום מדיקל קיבלה פטנט בארה”ב עבור מערכת לטיפול בסוכרת מסוג 2 והשמנת יתר. להערכת החברה אישור הפטנט כאמור מתקף את החדשנות של המערכת שעמדה בהצלחה בכל יעדי הניסוי הפרה-קליניים.

 אפקון החזקות זכתה במכרז לתכנון ולהקמה של בתי המשפט בטבריה ובצפת. בנוסף, אפקון תתחזק את בתי המשפט למשך כ-22.5 שנים וכל זאת בתמורה כוללת של 140 מיליון שקלים.הוסף תגובה
  1. 1. אופקו הלת' ירידה של 20 אחוז??? (לל"ת)

    מאת: נתי מניות | פורסם ב- 06/12/18 17:40

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים