סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם מיקרוסופט תגיע לשווי של טריליון דולר

חברת מיקרוסופט כמעט ולא נפגעה בירידות האחרונות האם העוצמה הנוכחית משדרת שכל חולשה משמעותה קניה?

חברת מיקרוסופט (סימול: MSFT) עוסקת בתחום התוכנה ומוצרי מחשוב ואלקטרוניקה. החברה מפתחת מגוון מוורי תוכנה מהמוכרים והמפורסמים בעולם, מערכות הפעלה חלונות, תוכנות אופיס ועוד. החברה מייצרת גם חומרה כשהמוכרת שבהן הוא קונסולת המשחק XBOX. החברה פועלת בתחום שירותי הענן ובשלל תחומים נוספים.

מניות החברה נסחרות במדד הדאו ג’ונס 30, מדד הנסד"ק 100 ומדד האס אנד פי 100 ו 500 לפי שווי שוק של 804 מיליארד דולר.

ניתוח טכני

אם להתייחס לעוצמה שמפגיעה מייקרוסופט בירידות האחרונות נראה שהשוק אוהב את המניה. אחרי שאפל ואמזון מאבות 26% ו 20% מרמות השיא אליהן הגיעו בספטמבר ואוקטובר האחרונים, מייקרוסופט מצליחה לשמור על קרבה יחסית לשיא ומחזיקה מעל ממוצעי ארוכי טווח.

מהבחינה הטכנית אפשר לראות שהמניה מחזיקה מעמד במימושים והתנודתיות האחרונה בשוק. אזור של 99+ דולר החזיק את המניה בעוד שתמיכה מעל קיימת סביב 102 דולר, כך שלמעשה אנחנו מקבלים רצועת תמיכה חזקה מאוד הן במחיר והן מעל ממוצע 200 ששוכן סביב 102 דולר.

גרף מניית MSFT; מקור: StockCharts.com

אזור התנגדות נמצאת סביב 112/3 דולר והוא זה שבלם את המניה בחודשיים האחרונים וכמובן רמת השיא קצת מעל 115 דולר מחודש ספטמבר האחרון.

טכנית, מה שלא יורד בעוצמה בשוק חלש יעלה בצורה משמעותית בשוק טוב. אזור כניסה נוח קיים סביב אזור התמיכה שצוין לעיל כשהסטופ-לוס ברור. ירידה מתחת ל 99/100 דולר תהיה שלילית מאוד. היפוך סביב רמה זו תיתן אפשרות כניסה אגרסיבית למי שבחוץ. חיזוק פוזיציה או כניסה בטוחה יותר תהיה מעל לשיאים האחרונים שצוינו אבל עד לשם (בעיקר למי שאופטימי) יש מספר אחוזים מכובד.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. מיקרוסופט

    מאת: kokk | פורסם ב- 28/12/18 23:39

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים