סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם מניית בזק סימנה תחתית? צפו בגרף

מניית בזק שוב נסחרת בשפלים תקופתיים, האם שמועות נוספות על התעניינות בחברה תביא למהלך עולה במניה?

בזק - ענקית תקשורת ישראלית הפועלת בעזרת מספר חברות בנות בארבעה תחומי פעילות עיקריים: תקשורת פנים ארצית נייחת ושירותי תשתית לאינטרנט, תקשורת סלולרית באמצעות חברת פלאפון,  בזק  בינלאומי - באמצעותה מספקת החברה שירותי גישה לאינטרנט, שירותי תקשורת בינלאומיים ושירותי נקודת סיום רשת ושירותי טלוויזיה רב ערוצית באמצעות חברת יס. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 10.05 מיליארד ש"ח.

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות בטרנד שלילי לא מעט זמן ובירידות האחרונות שוב חזרו לשפלים השנתיים סביב 350/6 נקודות. אתמול פורסם באתר "גלובס" שהמיליארדר לארי מייזל מתעניין ברכישת השליטה בחברה דרך חברת ביקום, דיווח שהוכחש ע"י נציגו שנמצא בארץ.

מהבחינה הטכנית, מניית בזק מתעוררת מעט הבוקר ועולה קצת מעל 1% בליווי קצב מחזור ממוצע לתקופה האחרונה. בלי קשר לעסקה או שמועה כזו או אחרת, המניה נמצאת סביב תמיכה ומנסה לצאת קדימה לאחר שחזרה לשפלים התקופתיים ואבדה מערכה מעל 20% בחודשיים האחרונים.

גרף מניית בזק; מקור: Sponser Charts

יציאה קדימה יום מסחר נוסף תאשר היפוך והמצאות של קונים סביב רמה זו, התנגדות קרובה קיימת סביב 380/2 נקודות, נעילה מעל תביא לבדיקה של התמיכה ברצועה של 392-400 נקודות שנשברה בירידות החדות של חודש דצמבר. 

חשוב לציין שהמניה נמצא במומנט שלילי מאוד אך עדיין מסחר סמוך לאזורי תמיכה חזקים ומוכחים עם המצאות קונים יכולה להקטין את הסיכוו עם סטופ ברור מאוד למי שיבחר כן להכנס לעסקה. למי שמחפש יותר בטחון בשוק בטח לנוכח התנודתיות שקיימת עדיף לוותר מראש ולחפש את הכסף במקומות אחרים.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים