סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

ננו דיימנשן חתמה על הסכם הפצה בצ’כיה עם AMTECH

המפיץ החדש AMTECH רכש מערכת DragonFly Pro שתשמש למטרות הדגמה והדרכת לקוחות

חברת ננו דיימנשן מודיעה היום על הרחבת נוכחותה באזור EMEA עם מינוי AMTECH s.r.o למפיץ הראשון של החברה במדינות צ’כיה וסלובקיה ואזורים סמוכים. בנוסף, המפיץ החדש AMTECH רכש מערכת DragonFly Pro למטרות הדגמה והדרכת לקוחותיו בשוק האלקטרוניקה.

הסכם ההפצה מציין אבן דרך חשובה עבור ננו דיימנשן במימוש אסטרטגיית ההתרחבות של החברה באזור EMEA אשר כבר מכסה את גרמניה, צרפת, איטליה, בריטניה, מדינות Benelux וישראל.

המפיץ AMTECH הינו ספק שירותים בעל 25 שנות וותק בתחומי ההנדסה והאלקטרוניקה, המספק ציוד טכנולוגי וחומרים לטובת ייצור מוצרי אלקטרוניקה וחשמל. מערכת ה-DragonFly Pro  תרחיב את מגוון המוצרים של המפיץ בתחומי הציוד הקפיטלי לייצור PCB ורובוטיקה, ותאפשר לו לתת מענה ללקוחותיו בתחום ה- Additive manufacturing. אחת הפעילויות הראשונות של AMTECH עם ננו דיימנשן כללה הדרכת לקוחות והצגת יכולות באירוע בצ’כיה באוקטובר 2018. התערוכה כבר ייצרה עניין בקרב לקוחות, לרבות חברות בינלאומיות ומקומיות המתמודדות עם אתגרים בקיצור זמני הגעה לשוק, אופטימיזציה של תהליך הפיתוח והורדת עלויות הייצור.

"קיים צורך הולך וגובר לפתרונות Additive manufacturing עבור טכנולוגיות מתקדמות", ציין ראדק נקרדה, מנכ"ל AMTECH. "מערכת ה- DragonFly Pro היא פתרון אידאלי לחדשנות מהירה. תוך עבודה משותפת עם הצוות של ננו דיימנשן, אנו יכולים לאפשר ללקוחותינו גישה לטכנולוגייה עולמית מתקדמת, במוצרים של לקוחותינו, לטובת אימות תכנון ועיצוב, תוך קיצור זמנים משמעותי בהבאת המוצר לשוק אשר מהווה יתרון תחרותי משמעותי".

"צ’כיה מייצגת את אחד השווקים הדינאמיים במזרח אירופה עם תעשיית רכב מתקדמת, אלקטרוניקה ואוניברסיטאות מובילות. צ’כיה ממוצבת נכון למימוש של ייצור בשיטת Additive manufacturing בדיוק גבוה", מסר עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "צוות מומחי ההנדסה בתמיכה ומכירות של AMTECH מביא מקצוענות גבוהה ומיקוד לשירות לקוחות שהינו אידיאלי עבורנו להתרחבות בשוק צומח".הוסף תגובה
  1. 2. אלופת העולם בהודעות חארטה (לל"ת)

    מאת: m-g | פורסם ב- 09/01/19 11:21
  1. 1. לא עוזר לה להתרומם (לל"ת)

    מאת: חדד12345 | פורסם ב- 09/01/19 11:02

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים