סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

אפקט ינואר ממשיך בארה”ב: עוד יום של עליות שערים בפתיחת המסחר

השיחות עם הסינים נמשכות בבייג’ינג ורוחות של אופטימיות מנשבות בשווקים; מדדי אירופה עולים

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בעליות שערים וזאת לאחר שאתמול נעלו המדדים את יום המסחר בעליות של כ-1% וסגרו 3 ימי מסחר רצופים של עליות שערים לראשונה מאז חודש נובמבר. המשקיעים נותרים זהירים אך אופטימיים מהתקדמות השיחות בין ארה"ב לסין ועל פי מקורות הצהרה צפויה לצאת מחר. החוזים על הנפט עולים כ 2% על הנפט מסוג לייט קרוד, זהו יום שמיני ברציפות.

מניות נוספות שבכותרות-

סוכנות הידיעות היפנית ניקיי מדווחת שאפל (AAPL) הולכת לחתוך את ייצור האייפונים ב 10% בין ינואר למרץ השנה. זאת הפעם השנייה בחודשים האחרונים שאפל חותכת את ייצור מכשירי הדגל שלה.

חברת פוט לוקר (FL) קבלה העלאת המלצה לתשואת יתר מ- Baird, מכירות חזקות של מותג נייקי ימשיכו להשפיע לחיוב על תוצאות החברה.

בנק ההשקעות מורגן סטנלי (MS) מקבל העלאת המלצה לקניה מסיטי גרופ, בסיטי מציינים שהתנודתיות בשווקים תביא להכנסות גבוהות יותר מעמלות מסחר לאורך השנה הקרובה.

חברת הקנביס הקנדית טילריי (TLRY) קבלה סיקור ראשוני מפייפר ג’פרי והמלצת קניה עם מחיר יעד של 90 דולר. החברה מציינת שהתנופה העולמית המתמשכת בתחום הלגליזציה ובתחום הרפואי תביא לתנופה בתחום, למרות קשיים בשינויים הרגולטורים הדרושים.

טסלה (TSLA) נתבעת אחרי שבשנה שעברה נהרג נוסע בגלל כשל טכני בסוללת הרכב. התביעה טוענת שהחברה לא הזהירה את רוכשי כלי הרכב שלה במצבה המסוכן של הסוללה.

בית ההשקעות קנקורד מוריד המלצה לסקיי וורקס סולושנס (SWKS) ומחיר יעד של 84 דולר במקום 96 דולר. הורדת ההמלצה מגיעה בגלל ירידת הביקוש לסמארטפטנים בעולם וצפי למלאי אייפונים גדול שיצטבר אצל חברת אפל מה שיוריד בטווח הקרוב את הביקוש למוצרי החברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים