סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר 4 ימים של עליות שערים: ירידות שערים בפתיחת המסחר בארה”ב

נתוני מכירות חלשים בתקופת החגים מצד לא מעט רשתות מעיבים על האווירה החיובית של הימים האחרונים; מייסיס יורדת 18%
לאחר 4 ימים של עליות שערים רצופות, הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר במגמה שלילית במדדים המובילים. אתמול בשעה 21:00 פרסם הבנק המרכזי את פרוטוקול ועידת השוק הפתוח לחודש שם חזרו שוב על הצהרת הנגיד פאול מיום שישי, שיהיו זהירים בהעלאות הריבית. מחירי הנפט יורדים היום לאחר 8 ימים רצופים של עליות שערים. 
 
מניות נוספות שבכותרות-
 
מניית טוויטר (TWTR) בולטת במסחר המוקדם עם עליה של 3.5%. החברה קבלה שדרוג המלצה מבנק אוף אמריקה לקניה ומחיר יעד ברמה של 39 דולר.
 
מניותיה של חברת מייסיס (M) צוללות במסחר המוקדם מעל 17%. לאחר נתוני צמיחה חלשים בעונת החגים האחרונה. החברה חותכת את המכירות ואת הרווח לשנת 2018. 
 
גם מניותיה של טארגט (TGT) נסחרות תחת לחץ של מוכרים ויורדת מעל 3% בטרום מסחר. החברה דיווחה שראתה הרבה מאוד קונים בחנות שלה בתקופת החגים והם רוצים צמיחה של 5.7% בתקופת החגים הנוכחית, גבוה ביחס לשנה שעברה שם ראו צמיחה של 3.4%. החברה אישררה את הצפי שלה לרבעון הרביעי של השנה. 
 
בנק ההשקעות מורגן סטנלי (MS) מקבל העלאת המלצה לקניה מסיטי גרופ, בסיטי מציינים שהתנודתיות בשווקים תביא להכנסות גבוהות יותר מעמלות מסחר לאורך השנה הקרובה.
 
חברת בואינג (BA) קבלה 2 המלצות חיוביות ממורגן סטנלי שהעלתה את המניה לתשואת יתר ומ-Susquehanna עם סקירה חיובית בגלל המשך ביקוש למטוסי החברה מציבים את החברה כמייצרת ערך לטווח הארוך. מניות החברה עולות מעל 1% במסחר המוקדם.
 
חברת הריטייל L Brands (LB) בעלת המותג ויקטוריה סיקרט יורדת במסחר המוקדם מעל 7.5%. החברה דיווחה על עונת חגים חלשה וירידה במכירות בתקופת החגים האחרונה. החברה הציגה הכנסות נמוכות ב 1.6% ב 5 השבועות האחרונים שהסתיימו ב 5 בינואר ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה.
 


היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים