סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

להב אל אר מימשה אופציה לרכישת כ-335 א’ מניות הרודיום; רווח צפוי של למעלה מ-2 מיליון שקל

מחיר הסגירה של מניית הרודיום השקעות עמד אתמול על 9.6 ש"ח למניה, כך ששווין הכולל של המניות הנרכשות עומד על כ-3.2 מיליון ₪

להב אל אר הודיעה היום כי בהמשך לדיווחי החברה מהשנים 2015-16 בדבר הסכם אופציה במסגרתו הקנתה דנבר רות קפיטל, בעלת השליטה בהרודיום השקעות (לשעבר אינטרקולוני ) ‏לחברה ‏אופציה ‏לרכוש, ‏ללא ‏תמורה, ‏עד ‏5% ממניות ‏דנבר ‏בהרודיום‏ במחיר ‏מימוש ‏של ‏כ-3 ש"ח‏ למניה, הודיעה אתמול החברה על כוונתה לממש את האופציה לבצע את הרכישה ולהמירה ל-334,497 מניות בתמורה לסך כולל של 1,004,257 ש"ח.

מחיר הסגירה של מניית הרודיום השקעות עמד אתמול (17.2) על 9.6 ש"ח למניה, כך ששווין הכולל של המניות הנרכשות עומד על כ-3,211,171 ₪.

נזכיר כי החברה התמודדה במכרז במסגרת כינוס נכסים לרכישת השלד הציבורי של חברת אינטרקולוני השקעות (כיום:הרודיום) במטרה להשתמש בו למטרותיה האסטרטגיות. בסיומו של תהליך המניות נרכשו עי צד ג’ והחברה קיבלה את האופציה.

מהנהלת החברה נמסר:"אין שינוי כלשהו באסטרטגיה העסקית שלנו- מרכזים מסחריים משרתי צרכי אוכלוסיה בגרמניה, אנרגיה סולארית בארץ (באמצעות: סולגרין) ונדלן מניב בישראל, אלא מימוש אופציה היסטורית שניתנה בעבר לחברה ואשר לאור ההתפתחויות בהרודיום הפכה להזדמנות עסקית עבורה, נדאג לממש את המניות בעיתוי המתאים".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים