סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

קרן ג’נריישן קפיטל מגיעה לבורסה: גייסה 52 מיליון ₪ ממשקיעים מוסדיים

קרן התשתיות הראשונה שתיסחר בבורסה קיבלה ביקושים של 72 מיליון ₪; ההנפקה בוצעה לפי שווי של 277 מיליון שקל לפני הכסף

קרן התשתיות ג’נריישן קפיטל שהוקמה על ידי ארז בלשה ויוסי זינגר השלימה אתמול גיוס של 52 מיליון שקל בשלב המוסדי במסגרת הנפקת מניות ראשונית בבורסה. הקרן, העוסקת בתחום התשתיות והאנרגיה המתחדשת, בצעה עד היום 3 השקעעות: רכישת 49% מבון-תור, העוסקת בתחום ההסעות והתחבורה הציבורית, רכישת 50% מחברת להב הרים ירוקים, הפועלת בתחום האנרגיה הפוטו-וולטאית ורכישת 50% מרפק אנרגיה, בעלת 2 תחנות כוח פרטיות.

אמש התקיים מכרז לקבלת התחייבויות מוקדמות ממשקיעים מסווגים לקראת הנפקה לציבור של מניות החברה. במסגרת המכרז הוצעו יחידות הכוללות כל אחת 100 מניות רגילות של החברה בדרך של מכרז על מחיר היחידה, במחיר מינימלי של 100 ₪ ליחידה. הגיוס בוצע בהנחה של 7% על מחיר המינימום של המניה בהנפקה (שקל למניה) לפי שווי של 277 מיליון שקל "לפני הכסף". במסגרת המכרז הוגשו בקשות לרכישת 720 אלף יחידות בהיקף כולל של 72 מיליון ₪.

יוסי זינגר וארז בלשה, יו"ר ומנכ"ל ג’נריישן קפיט אמרו בתגובה להנפקה:"אנו מודים למשקיעים המוסדיים שלקחו חלק בהנפקה וגעים להיות הקרן הראשונה מסוגה המונפקת בבורסה בת"א. אנו רואים בשוק ההון פלטפורמה חשובה להמשך פיתוחה העסקי של הקרן, ובכוונתנו להמשיך ולשתף את קהילת המשקיעים בהצלחת הקרן ובצמיחתה. ג’נריישן קפיטל תמשיך בתנופת הפעילות תוך התמקדות בנכסים הנהנים מתזרימי מזומנים יציבים לטווח ארוך ובנכסים בעלי פוטנציאל השבחה".

אוורסט בנקאות להשקעות שימשה כיועצת להנפקה. פועלים איביאי הובילה את ההנפקה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים