סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

מלונות דן חתמה על עסקת רכישה של חלק ממלונות הכשרת הישוב

היקף העסקה כ-225 מיליון ₪; בשלב ראשון נרכשו מלון רימונים אילת, רות רימונים בצפת ומלון רימונים המעיין בנצרת

חברת מלונות דן הודיעה הבוקר על חתימת מערכת הסכמים עם מלונות הכשרת הישוב בהיקף כספי כולל של כ-225 מליון ₪.

העסקה הינה לרכישת מלוא זכויות החכירה המהוונות של מלונות הכשרה במלון רימונים אילת (המהוות 1/3 מזכויות החכירה במלון האמור) לתקופה המסתיימת בשנת 2064 ולרכישת מלוא זכויות הבעלות של מלונות הכשרה במלון רות רימונים שבצפת ומלון רימונים המעיין שבנצרת.

בשני הסכמים נוספים נחתם הסכם לקבלת ויתור ממלונות הכשרה ביחס לזכותה של מלונות הכשרה לניהול משא ומתן בהסכם שכירות או ניהול ביחס למלונות נוספים, והסכם נוסף, במסגרתו העניקה החברה אופציה למלונות הכשרה למכור לה את מלוא זכויות החכירה המהוונות לתקופה המסתיימת בשנת 2041 במלון רימונים נווה אטי"ב.

המלונות הנרכשים בשלב הראשון הם מלון רימונים אילת, הממוקם בטיילת הצפונית של העיר וכולל 278 חדרים ושטחי מסחר בהיקף של כ- 1,600 מ"ר. תמורתו תשלם החברה 110 מיליון ₪, מלון רות רימונים הממוקם ברובע האמנים בצפת וכולל 75 חדרים אותו רוכשת החברה בעלות של 33.7 מיליון ש"ח ומלון רימונים המעיין אשר ממוקם במרכז נצרת וכולל 226 חדרים, תמורתו ישולמו 63.6 מיליון ₪.

במסגרת עסקת הרכישה, תרכוש החברה גם ציוד המצוי בכל אחד מן המלונות הנרכשים ואת ההתחייבויות מול ספקים חיצוניים של בתי המלון.

העסקה כפופה לאישור הממונה על התחרות וכן קבלת אישור מהבנק המשעבד של מלון רימונים באילת, אישור משרד התיירות וסיום עבודות בינוי במלון רימונים צפת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים