סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

מטריקס רוכשת את חברת מידעטק

תמורת הרכישה תשלם החברה 85 מיליון ₪; חברת מידעטק עוסקת בפתרונות כוללים למערכות תוכנה

חברת מטריקס מודיעה היום על רכישת 100% ממניות חברת מידעטק – טכנולוגיות מידע, העוסקת במתן פתרונות כוללים של מכירה, יישום, הטמעה ושירות למערכות תוכנה מסחריות המבוססות על תוכנת ה- ERP פריוריטי. מידעטק פעילה מעל 25 שנים, היא מעסיקה מעל 200 עובדים ויש לה מאות לקוחות.

התמורה שתשולם למוכרים במועד השלמת העסקה הינה 85 מיליון ₪, מימון העסקה יבוצע דרך מקורות עצמיים של החברה. מנכ"לית מידעטק תמשיך לכהן בתפקידה לתקופה של שלוש שנים לפחות ממועד השלמת העסקה. בנוסף, מייסד מידעטק יתחייב להמשיך לעבוד בחברה כנשיא במשך תקופה של שנתיים לפחות ממועד השלמת העסקה.

הרכישה היא חלק מאסטרטגית הצמיחה של מטריקס, ופעילות מידעטק סינרגטית לפעילות מטריקס. להערכת החברה, רכישת מידעטק תביא להעמקת פעילות החברה בתחום ה-ERP ,תוך אפשרות למינוף פעילות החברה הנרכשת באמצעות נכסי החברה וקשריה העסקיים, ולהרחבת עסקי החברה.

בין השאר בוחנת החברה אפשרות להרחיב את פעילותה בתחום מערכות פריוריטי גם לחו"ל, תוך היעזרות בתשתית של מטריקס בארה"ב ובאירופה. מטריקס מתכוונת להמשיך להפעיל את החברה הנרכשת כחברה בת ייעודית ומתמחה בתחומה, תוך שימור ההנהלה של החברה הנרכשת וחברת הבת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים