סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

אכזבה בארה"ב מדחיית המפגש בין טראמפ והנשיא הסיני; דאו ג’ונס יורד 0.15%; פייסבוק מאבדת 2% לאחר פתיחת חקירה נגדה

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר ביציבות, חברות התעופה ירכזו עניין לאחר שרשות התעופה האמריקאית הצטרפה לשאר רשויות התעופה בעולם ועצרה את טיסת מטוס הבואינג 737 מקס בשמי ארה"ב.

מוקדם יותר נודע שהפגישה בין דונלד טראמפ למקבילו הסיני נדחתה למועד לא ידוע בחודש אפריל. באירופה מתנהל המסחר במגמה חיובית. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 0.3% בבורסת הסחורות של שיקגו.

מניות בכותרות

גנרל אלקטריק (GE) פרסמה תחזית שנתית לשנת 2019, החברה מעריכה רווח של 50-60 סנט למניה נמוך מצפי השוק שעומד על 70 סנט. מניות החברה דווקא עולות במסחר במוקדם כ 4%.

פייסבוק (FB) נסחרת תחת לחץ במסחר המוקדם לאחר פתיחת חקירה נגדה לגבי שיתוף של מידע על משתמשי הרשת החברתית. אתמול חוו משתמשי הרשת תקלות בפייסבוק, ווטסאפ ובאינסטגרם, מוקדם יותר נמסר שהרשת חזרה לעבוד באופן תקין.

דולר ג’נרל (DG) יורדת קרוב ל-7% במסחר המוקדם לאחר שפספסה בשורת הרווח בדוחות לרבעון הרביעי. הכנסות החברה דווקא עקפו את תחזיות השוק. החברה הודיעה על הגדלת הדיבידנד הרבעוני ב-10% והכניסה תוכנית רכישת מניות במיליארד דולר.

אפל (AAPL) מקבלת המלצת תשואת יתר מ-Cowen. הסקירה מתבססת על הגדלות מגוון ההכנסות של החברה.

ג’נרל מילס (GIS) יצרנית המזון, מקבלת העלאת המלצה מהחזק לקניה מדויטשה בנק. כלכלני הבנק אוהבים את היציבות בעסקי הליבה של החברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים