סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט נושקת לשיאים בפתיחת יום המסחר

יצרנית הרכבים טסלה משהה התרחבות ביפן; הנפט מתממש קלות; באירופה עליות שערים

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר במגמה חיובית לאחר נעילה חיובית אמש. אתמול פורסם פרוטוקול הפד מהחודש שעבר שם ציינו שהם עוקבים אחרי המצב הכלכלי ויגיבו במידת הצורך. 

הנפט יורד מרמות שיא של חצי שנה בעקבות חששות מהאטה גלובלית וגידול בתפוקה. באירופה מגמה חיובית, מדד הדקס עולה 0.25% הקאק מתחזק ב 0.7%, על רקע שמועות לדחיית הברייקזיט בבריטניה לסתיו הקרוב. באסיה מגמה מעורבת ונטייה לירידות, סין והונג קונג ירדו 1.6% ו 0.93% בהתאמה, הניקיי עלה 0.1%. לפני המסחר יפורסם נתון דורשי העבודה השבועי.

מניות בכותרות

טסלה (TSLA) ושותפתה פנסוניק משהים את התרחבות תוכניותיהם בגלל חולשה בביקוש לרכבי טסלה. מניות החברה יורדת 3% במסחר המוקדם.

קוסטקו (COST) רשמה עליה של 5.9% במכירות בחודש מרץ למעט מחירי הבנזין והשפעת מטבע החוץ. הצמיחה של החברה הייתה איטית מפברואר שהיה חלש גם כן.

בד באט’ אנד ביונד (BBBY) צונחת קרוב ל-12% במסחר המוקדם. החברה דיווחה על רווח רבעוני של 1.2 דולר מול צפי של 1.11 דולר. הכנסות החברה היו נמוכות מציפיות השוק. החברה פרסמה תחזית טובה לשנת 2019. ההכנסות מחנויות זהות נפלו מעבר לציפיות. החברה דיווחה על הפסד שנתי שלא תוקן לראשונה מזה כ-3 עשורים. החברה הגדילה את הדיבידנד שלה ב-1 סנט ל 17 סנט למניה.

רשת בתי המלון מריוט (MAR) חתמה על הסכם רב שנתי חדש עם אתר הנסיעות אקספדיה. גורמים מסרו לסוכנות הידיעות CNBC ששיעור העמלה יהיה 10% במקום 12%.

חברת הלאו קוסט ג’ט בלו (JBLU) זה אמנם היה באוויר, אבל עכשיו זה רשמי, החברה הודיעה על התחלת טיסות בין ניו יורק ללונדון החל מ-2021.

אמזון ומיקרוסופט נותרו בתחרות על חוזה מחשוב ענן הפנטגון שיכול להיות שווה עד 10 מיליארד דולר. החלטה זו למעשה הוציאה את אורקל ו IBM מתוך ההצעות.

ציפוטל מקסיקן גריל (CMG) מקבלת הורדת המלצה מג’פריס מקניה להחזק.

קוריג דר פפר (KDP) מקבלת הורדת המלצה ממשקל שוק למשק חסר מכלכלני מורגן סטנלי.

ווסט מנג’מנט (WM) מקבלת הורדת המלצה מקניה להחזק מסטיפל ניקולס.

אלי לילי (LLY) מקבל הורדת המלצה מקניה לנייטרלי מגוגנהיים סקיוריטיס.

שלל המלצות למניות לפני פתיחת המסחר: HSBC מוריד המלצה לאפל (AAPL) מהחזק למשקל חסר. מנגד בנק אוף אמריקה משמר את ההמלצה שלו למניה אך מעלה את מחיר היעד מ-210 ל 220 דולר.

BMO מעלה המלצה לדיסני (DIS) מתשואת שוק לתשואת יתר. קיי בנק מעלה המלצה לנורדסטום (JWN) ממשקל שוק למשקל יתר.סיטי מעלה המלצה לא נדר ארמור (UAA) מנייטרלי לקניה. מנגד, מוריד המלצה לפוט לוקר (FT) מקניה לנייטרלי.

ג’יי פי מורגן מעלה המלצה לחברות הבניה KB הום (KBH) ופולטה גרופ (PHM) מנייטרלי לקניה. נומורה משאיר לטסלה (TSLA) המלצת נייטרלי. ברקליס משאיר ליונילבר (UNA) המלצה של תשואת חסר. UBS מעלה המלצה לגיליאד סיינסס (GILD) מנייטרלי לקניה.הוסף תגובה
 1. 4. פשש איזה עוצמה.יצאתי מוקדם מדי. (לל"ת)

  מאת: cristoper | פורסם ב- 11/04/19 21:03
 1. 3. נמכרה המנה ב 2.1

  מאת: cristoper | פורסם ב- 11/04/19 17:29
 1. 2. ftft

  מאת: cristoper | פורסם ב- 11/04/19 17:23
 1. 1. נכנסה מנה נוספת 1.86 (לל"ת)

  מאת: cristoper | פורסם ב- 11/04/19 17:22

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים