סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

Pepper יאפשר לבני נוער פתיחת חשבון בנק דיגיטלי – ללא צורך בחשבון קודם

רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית לאומי: "נוכל ללוות את לקוחותינו הצעירים החל מהמפגש הראשון שלהם עם המערכת הבנקאית, ולהציע להם לנהל את הכסף שלהם בדרך חדשה ורלוונטית"

PEPPER מבית לאומי תציע אפשרות לפתוח חשבון בנק ראשון שכולו במובייל. בנק ישראל אישר ל-Pepper להציע ללקוחות בין הגילאים 16-18 פתיחת חשבון צעיר, כחשבון בנק ראשון. עד כה, Pepper הציע ללקוחותיו פתיחת חשבון בנק רק בתנאי שהם מעל גיל 18 ובתנאי שכבר יש להם חשבון קודם בבנק ישראלי. כעת, Pepper יהיה הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל שיאפשר לבני 16-18 לפתוח חשבון בנק ראשון ישירות מהנייד, וללא צורך בחשבון קודם. בקרוב תתאפשר פתיחת חשבון ב- Pepper, כחשבון ראשון, גם ללקוחות מעל גיל 18.

עם הקמתו, Pepper היה לבנק הראשון בישראל שאפשר ללקוחותיו לפתוח חשבון בנק דרך המובייל בלבד, ללא עמלות, ללא צורך להגיע לסניף הבנק, וזאת באמצעות סריקת שתי תעודות מזהות ושיחת וידאו צ’אט עם נציג. כעת, מתוך הבנה שצעירים רבים בגילאי 16-18 אינם מחזיקים בשתי תעודות מזהות, יוכלו לקוחות אלו להצטרף ל-Pepper באותה שיטה נוחה וקצרה, עם תעודת זהות בלבד - ואף ללא צורך בחשבון בנק קודם.

המהלך התאפשר הודות להטמעת טכנולוגית זיהוי פנים מהמתקדמות בעולם, המצליבה בין תעודת הזהות לסריקת הפנים.

כרטיס האשראי שיוצע ללקוחות מתחת לגיל 18 הינו כרטיס דביט בינלאומי של חברת ויזה, איתו ניתן לבצע עסקאות בבתי עסק או להזמין אונליין, בארץ ובחו"ל. ככרטיס דביט, הוא מאפשר לבצע רכישות בחיוב מיידי, עם מגבלת הוצאה יומית של עד 400 שקלים (במשיכה ותשלומים), ומבלי האפשרות להיכנס למינוס. בנוסף, על מנת להנגיש לצעירים את עולם הבנקאות, תהליך ההצטרפות ל- Pepper כולל גם דף מידע להורים ומילון מונחים בנקאיים בסיסי.

על פי ההערכות, מידי שנה נפתחים בישראל כ-130,000 חשבונות בנק לצעירים בני 16-18.
כעת, בזכות המהלך, צעירים נוספים יוכלו להצטרף ל Pepper וליהנות מחוויה בנקאית חדשה ופרסונלית לחלוטין, הכוללת פטור מלא מעמלות עו"ש, שירות לקוחות מסביב לשעון, וחווית משתמש חדשנית המבוססת על פיד אישי עם תוכן מותאם אישית, תובנות צרכניות, התראות בזמן אמת על כל הוצאה, השוואות לאנשים אחרים הדומים לך, ניתוחי הוצאות, ועוד – והכל בשפה פשוטה וידידותית.

רקפת רוסק עמינח, מנכ"לית לאומי: "בעולם בו הקדמה מאתגרת אותנו ואת המודל העסקי בכל יום מחדש, קידום חדשנות בארגון הינו צורך קיומי בסיסי. קצב ההתפתחות הטכנולוגית מחייב אותנו לבחון את עצמנו באופן תמידי ולבצע אדפטציה של הפעילות למציאות החדשה. האפשרות לפתוח חשבון ראשון ב-PEPPER הינה קפיצת מדרגה משמעותית שתאפשר לנו ללוות את לקוחותינו הצעירים, החל מהמפגש הראשון שלהם עם המערכת הבנקאית, ולהציע להם לנהל את הכסף שלהם בדרך חדשה ורלוונטית - המותאמת לאורח החיים שלהם".

מיכל קיסוס הרצוג, מנכ"לית Pepper: "אנחנו גאים להיות הראשונים להציע חשבון דיגיטלי מלא לצעירים מתחת לגיל 18. Pepper נולד כדי להוות אלטרנטיבה בנקאית ידידותית, נוחה ומשתלמת במיוחד לקהל צעיר שלא מבין למה הוא צריך להגיע לסניף בנק כדי לפתוח חשבון. מדובר במהפכה שתאפשר גם לצעירים ליהנות מחוויה בנקאית אחרת, שנותנת ערך אמיתי למשתמש ועוזרת לו לנהל את הכסף שלו בפשטות ונוחות. אנחנו ממשיכים לפתח שירותים ופיצ’רים נוספים שיהפכו את החוויה הבנקאית הראשונה של צעירים לנעימה, חכמה - ואפילו כייפית".הוסף תגובה
  1. 1. Get them while they're young (לל"ת)

    מאת: wildstar | פורסם ב- 15/04/19 17:18

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים