סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל”ן

מחירי דירות דירת 4 חדרים בהרצליה עלו ב-2% בשנה האחרונה

על פי נתוני יד 2, למרות מאמצי הממשלה שנת 2018 הסתיימה עם עליית מחירים בחלק גדול מהיישובים בישראל

מחירי הדיור ממשיכים לעלות למרות מאמצי הממשלה, השר כחלון ותכנית מחיר למשתכן. על פי הנתונים באתר יד 2, בינואר 2018 מחיר למ"ר בדירת 4 חדרים בהרצליה עמד על 25,254 אלף שקל בעוד שבינואר 2019 המחירים קפצו למחיר ממוצע של 25,648 אלף שקל למ"ר.

לדברי יו"ר ארגון קבלני השרון והשומרון יהושע שפונדר ״ככל שלא יימצא פתרון להגדלת ההיצע לעומת הביקושים הרבים לרכוש דירה במרכז הארץ, מחירי הדירות ימשיכו לעלות. כפי הנראה העלייה שנרשמה בהרצליה נובעת לאור העבודה כי מלאי הדירות מתחיל להצטמצם.

אותנו מדאיג היום שאחרי תכנית מחיר למשתכן, כאשר היצע הדירות בשוק החופשי יקטן משמעותית. על הממשלה לדאוג לא רק לאוכלוסיית מחיר למשתכן, אלא להמשיך לדאוג לפיתוח גם של השוק החופשי, כך שבערים מבוקשות כמו הרצליה רוכשי הדירות ימשיכו ליהנות מהיצע דירות ראוי, וגם למנוע את ההשפעה של הירידה בהיצע על העלייה במחירי הדירות״. 

לדברי אבי זיתוני, מנכ"ל ובעלים של חברת א.זיתוני המקימה בהרצליה הירוקה את פרויקט ECO הרצליה הירוקה "אני לא מופע מהנתונים, הרצליה מבוקשת מאוד למגורים. אמנם מלאי הדירות בעיר גדל בעקבות הרבה מאוד פרויקטים של מחיר למשתכן בעיר, עם זאת הזוגות הצעירים מעדיפים שלא לרכוש דירות בהם. עובדה זו יוצרת מצב של היצע נמוך אל מול ביקוש גבוה, ובהתאם לעליית מחירי הדירות יד שנייה".

פרויקט ECO הרצליה מוקם על פני 2 מגרשים בני 7 דונם אשר נרכשו במסגרת עסקת קומבינציה עם בעלים פרטיים. הפרויקט כולל 106 יחידות דיור גדולות בלבד בנות 5 ו- 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ב-3 בניינים בני 10 קומות.הוסף תגובה
  1. 2. ספונסר התחיל לעבוד עם הקבלנים . קונים כתבות .

    מאת: מבין | פורסם ב- 13/05/19 15:57
  1. 1. כתבת פרסומת (לל"ת)

    מאת: bnbo | פורסם ב- 13/05/19 15:14

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים