סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט לאחר מכירת החיסול אמש

דאו ג’ונס עולה 0.3%; הנפט מזנק בעקבות פגיעה בצינור הנפט בסעודיה; סייבר ארק מזנקת לאחר הדוחות; טבע עולה 1% אחרי נפילה של 15% אתמול

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה חיובית לאחר מכירת החיסול אמש והיום הגרוע ביותר למדד הנסד"ק השנה.

סעודיה פרסמה שצינור נפט מרכזי נפגע בתקיפת מל"טים ומחיר הנפט עולה קצת מעל 1% בעקבות כך, בלי קשר אנליסטים בתחום אומרים שלא צפויים ירידה בביקושים למרות מלחמת הסחר בין ארה"ב וסין.

באירופה מגמה חיובית, הדקס מתחזק ב-0.5% ואילו בצרפת עליות של מעל 1%. אסיה ננעלה במגמה שלילית, יפן ירדה 0.6% ואילו בורסת שנחאי נסגרה בירידה של 0.7%.

מניות בכותרות

סייבק ארק (CYBR) עולה מעל 6% במסחר המוקדם בעקבות דוחות טובים. החברה הציגה רווח של 56 סנט למניה מול צפי של 41 סנט. הכנסות החברה גם כן הביסו את התחזיות. החברה מציינת שיש לה שיא בתזרים המזומנים והיא העלתה את התחזית השנתית.

טייק טו אינטראקטיב (TTWO) פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה, החברה מציגה רווח של 78 סנט מול צפי של 75 סנט למניה. החברה נתנה תחזית חלשה להמשך השנה בעקבות תחרותיות גבוהה בתחום.

פייסבוק (FB) צפויה להיות כפופה לפיקוח ממשלתי של 20 שנה במסגרת הסכם פוטנציאלי עם ממשלת ארה"ב, כך על פי רויטרס.

וול מארט (WMT) תוציא כ-800 מיליון דולר כדי להרחיב את שירותי המשלוחים שלה לאזורים חדשים בארה"ב. במסגרת התחרות עם אמזון החברה עושה מאמצים גדולים לתת משלוח חינם ליום הבא עבור כ-200 אלף מוצרים בערים פיניקס, לאס וגאס ודרום קליפורניה.

טי מובייל (TMUS) וחברת ספרינט (S) שוקלת ויתורים מסוימים בכדי לזכות באישור בעסקת המיזוג שלהן. המיזוג שנדחה לפני מספר ימים ע"י הרשויות בארה"ב מוערך בשווי של 26.5 מיליארד דולר. בין האפשרויות שעלו הפרדה ומכירה של פעילות הסלולר.

טייסון פודס (TSN) מקבלת העלאת המלצה מקרדיט סוויס. כלכלני הבנק מעריכים את החברה בתשואות יתר מנייטרלי בטענה שמחיר המניה לא מתמחר נכון את עליית מוצרי העוף והבשר.הוסף תגובה
  1. 3. ״פייר סייל״ מת לחיות 4... תראה תבין (לל"ת)

    מאת: נשמא | פורסם ב- 14/05/19 20:10
  1. 2. מכירת חיסול חחח גדול (לל"ת)

    מאת: shlomis33 | פורסם ב- 14/05/19 16:08
  1. 1. וול? זה שם חיבה ? (לל"ת)

    מאת: Liron101 | פורסם ב- 14/05/19 16:06

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים