סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט: לאחר התיקון העולה אמש, ירידות שערים בפתיחה

אירופה נסחרת בירידות של עד 0.6%; עליבאבא פרסמה דוחות לפני המסחר

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית לאחר התיקון העולה אמש למכירת החיסול של תחילת השבוע. הנשיא טראמפ שקט הבוקר ובגזרתו לא נשמעו ציוצים בטוויטר עד לכתיבת שורות אלה. 

אירופה נסחרת במגמה שלילית, הדקס יורד 0.7% ואילו בצרפת ירידות של עד חצי אחוז. אסיה נסחרה בעליות שערים לאחר מספר ימים שליליים, הניקיי היפני עלה ב-0.58% שנחאי זינקה 1.9%. הנפט יורד 1% במסחר בניו יורק.

מניות בכותרות

טילריי (TLRY) יצרנית הקנביס הקנדית דיווחה אמש את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה. החברה הציגה הפסד של 27 סנט מול צפי להפסד של 25 סנט למניה, הכנסות החברה היו מעט מעל ציפיות השוק. לדברי החברה הלגליזציה בקנדה וביקוש למוצרי מרפא תרמו לעליה בהכנסות. מניות החברה עולות 4% במסחר המוקדם.

אורורה קנביס (ACB) פרסמה גם היא את תוצאותיה לרבעון הראשון וגם כאן נרשם הפסד של 5 סנט למניה בדומה לתחזיות השוק. הכנסות החברה נפלו מתחת לציפיות האנליסטים וזה דוחף את המניה מטה במסחר המוקדם בכ-4%.

עליבאבא (BABA) פרסמה דוחות חזקים לרבעון הראשון הן בשורות הרווח והן בשורות ההכנסות. פעילים בשוק טוענים שהייתה פעילות ערה מאוד באופציות קול על המניה כשהרוב זה מוכרי פרמיות וזה יכול לייצר לחץ חזק מאוד למעלה ולהביא לשורט סקוויז מפני תנועה עולה. מניות החברה עולות מעל 3% במסחר המוקדם. נציין שהאופציות ערב הדוחות תמחרו תנועה של עד 5%.

מייסיס (M) עולה 4% במסחר מוקדם לאחר פרסום דוחות טובים שיצאו לפני מספר דקות. החברה אשררה את התחזית שלה לשנת 2019, למרות ירידה במכירות משנה שעברה, זה עדיין עמד בציפיות השוק. הכנסות ורווח עקפו את התחזיות.

אמדוקס (DOX) חברת התוכנה הישראלית פרסמה אמש דוחות לרבעון הראשון. החברה מציגה רווח של 1.06 דולר, 3 סנט מעל תחזיות השוק. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק והחברה מעלה תחזיותיה לשנה הקרובה.

זילינקס (XLNX) יצרנית השבבים מספקת תחזית טובה ל-2020 שעומדת מעל ציפיות השוק. החברה צופה הכנסות של 3.45-3.6 מיליארד דולר. החברה מוציאה ליין חדש של שבבים שיתאימו לדור 5G.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים