סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

עיריית קריית מלאכי בחרה בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

יספקו הגנה ל- 200 נקודות קצה של עובדי עירייה ולמידע האישי של עשרות אלפי תושבי העיר

עיריית קריית מלאכי בחרה באבטחת המידע של Sophos, שפתרונותיה מיוצגים על ידי Power Communications. במסגרת פרויקט אבטחת המידע הוטמעו פתרונות פיירוול מהדור הבא (Sophos UTM firewall), מערכת אנטי-וירוס on-premises, Intercept X להגנה מפני כופרות ופתרון הגנה לנקודות קצה.

הפרויקט, שנמשך מספר שבועות, התבצע על ידי חברת Expert2IT והסתיים לאחרונה. פתרונות אבטחת המידע של Sophos יספקו הגנה ל- 200 נקודות קצה של עובדי עירייה ולמידע האישי של עשרות אלפי תושבי העיר.

Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד, אנגליה. לפתרונות אבטחת המידע של Sophos יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות .

גדעון רחמים, מנהל מערכות המידע בעריית קריית מלאכי אמר כי: "בחרנו בפתרונות אבטחת המידע של Sophos לאחר שערכנו מחקר מעמיק והשוואה בין מספר ספקים. ראינו שפתרונות החברה מספקים לנו את ההגנה המקסימאלית והמקיפה ביותר למידע הרגיש של התושבים. יתרה מכך, הפתרונות קלים לניהול ולתפעול שוטף ומאפשרים לנו למחזק משמעותית את השליטה והבקרה שלנו באבטחת המידע ללא צורך בהרחבת כוח האדם".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "רשויות מוניציפליות בישראל ובעולם הינן מטרה להתקפות בשל כך שהן מחזיקות במידע האישי והרגיש של התושבים השמור במערכות המידע. לעיתים קרובות מידע זה מוחזק בשבי על ידי התוקפים במטרה לסחוט את הרשות בתמורה לכופר. Sophos מספקת לרשויות פתרונות להגנה האופטימלית והמקיפה ביותר על המידע מפני חדירה של נוזקות וכן מפני הצפנות ודרישות כופר".

גיל פלד, יו"ר Expert2IT אמר כי: "המידע של תושבי הרשויות הינו בעל ערך יקר מפז לפושעי הסייבר, והם מוכנים ללכוד אותו בדרכים ערמומיות, אשר משתנות ללא הרף. לכן, יותר ויותר רשויות, אשר דואגות לרווחת התושבים, משדרגות את מערך אבטחת המידע שלהן לפתרונות מתקדמים וחכמים. הפתרונות של Sophos מספקים לרשויות המקומיות ולעיריות שקט נפשי מפני חדירה של פושעי סייבר למאגרי המידע".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים