סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל"ן

הדסה פתאל רכשה קומה שלמה בפרויקט Next של אלדר השקעות בחולון

הקומה השמינית והאחרונה בפרויקט העסקים משתרעת על שטח של כ-850 מ"ר וכוללת חניות צמודות; השווי המוערך של העסקה כ-10 מיליון שקל

הדסה פתאל מרחיבה את השקעותיה בנדל"ן. פתאל רכשה לאחרונה את הקומה השמינית והאחרונה בפרויקט העסקים Next של אלדר השקעות בחולון, המשתרעת על שטח של כ-850 מ"ר וחניות צמודות בשווי מוערך של כ-10 מיליון שקל.

הדסה פתאל מסרה כי "רכישת הקומה האחרונה בפרויקט Next היא במטרה להשכיר את המשרדים לחברה הרואה במרפסת ובגג הצמוד יתרון וצורך לפעילות השוטפת שלה. אני מאמינה כי פארק העסקים של חולון מחבר את דרום הארץ למרכז העסקים במדינה. מיקום הבניין בסמוך לקו הירוק של הרכבת הקלה יסייע להנגיש את האזור לרווחת העובדים".

לדברי רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות, "אנחנו שמחים על הצטרפות הדסה פתאל לפרויקט Next בחולון. פתאל פעילה ומכירה היטב את ענף הנדל"ן, ועצם הבחירה שלה לרכוש להשקעה קומה בפרויקט שיזמנו מחזקת את ההכרה באטרקטיביות של האזור ושל ההשקעה במשרדים. מרכז העסקים החדש של חולון הוא הבחירה הנכונה ביותר לחברות שבוחרות להעתיק את משרדיהם ממרכז תל אביב ולהישאר בגוש דן. כבר למעלה מ-150 חברות הצטרפו למתחם ובהם חברות ענק כמו בזק, עזריאלי ואמות השקעות".

בניין Next בפארק העסקים בחולון הוא בניין משרדים מעל מרכז קניות שיכלול 8 קומות בהיקף של כ-6,100 מ"ר. הבניין נבנה במסגרת קבוצת רכישה שמארגנת חברת אלדר השקעות. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל רון רובינשטיין. כ-50% מחברי הקבוצה הם אנשי עסקים שרכשו שטחי משרד בשטח של 100 מ"ר ומעלה בסכום של החל ממיליון שקל. על חברי הקבוצה נמנים עורכי דין עצמאיים, רואי חשבון, שמאים ועוד. הקמת הבניין תחל במחצית השנייה של 2019.

להדסה פתאל היכרות רבת שנים עם יו"ר ומייסד קבוצת אלדר עמיר שלתיאל. השניים החלו את דרכם יחד כאנשי מכירות בתחום הנדל"ן, זו השותפות העסקית הראשונה בין השתיים. לפתאל ניסיון רב שנים בנדל"ן ובעבר אף היתה בבעלותה חברת לשיווק נדל"ן, היא מכירה היטב את הפוטנציאל הנדל"ני הטמון בפארק העסקים בכלל ובפרויקט Next בפרט. אלדר השקעות יוצגה על ידי עורכי הדין עומר גדיש ואמנון קולבק ממשרד עמר, רייטר זאן. הדסה פתאל יוצגה על ידי עורך הדין רלי פורת ויועץ הנדל"ן איתן נייזברג.

הדסה פתאל אמרה בתגובה: "הפרויקט בפארק העסקים בחולון בסמוך לקו הירוק של הרכבת הקלה יחבר את דרום הארץ למרכז העסקים במדינה". רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות: "מרכז העסקים החדש של חולון הוא הבחירה הנכונה ביותר לחברות שבוחרות להעתיק את משרדיהם ממרכז ת"א ולהישאר בגוש דן"היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים