סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מחפשים מניה רגע לפני פריצת השיא?

מניית TSCO זינקה בכ- 20% מתחילת השנה ונסחרת מתחת לשיא רב שנתי. להלן הנחת העבודה והיעדים לטווח זמן הקצר

טרקטור סופליי (סימול: TSCO) – בעלת רשת חנויות לציוד חקלאי ומשק. הרשת מונה כ- 1,940 סניפים ב- 49 מדיניות בארה"ב ומוכרת מזון ותרופות לבעלי חיים, טרקטורים ורכבי עבודה, בגדי עבודה וציוד חשמלי לטיפול ביבולים ועוד. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד ה- S&P500 לפי שווי שוק של 12.15 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה הכספיים לרבעון הראשון בתאריך 24.04.19. ההכנסות הסתכמו ב- 1.82 מיליארד דולר והרווח הנקי הסתכם ב- 76.8 מיליון דולר.

נכון ליום המסחר האחרון (ו’) המניה השלימה זינוק של כ-70% מהשפל שנרשם באפריל 2018 ומתחילת שנת 2019 המניה רשמה עליה של כ- 21% ונסחרת סביב שיא רב שנתי. בסקירה האחרונה מחודש אוגוסט 2017 המניה נסחרה בסוף הסייקל היורד (בדיעבד כמובן) ומאז הכפילה את ערכה. כעת נסחרת בשיא המגמה העולה ומשדרת עוצמה, למרות המימושים האחרונים בשוק המניות.

מהזווית הטכנית, המניה רשמה ביום פרסום המאזן מחיר שיא תוך יומי של 107.6 דולר ומאז נסוגה קלות ומאז מתבססת מעל אזור 98 דולר. מבנה התיקון היורד יחד עם ההתבססות הנוכחית מלמדת על אפשרות להמשך המגמה החיובית בנייר כחלק ממבנה המגמה העולה (שיאים ושפלים עולים). טכנית אזור 97.3-98 דולר הפכה לרצועת תמיכה חשובה ולכן המגמה מוגדרת כחיובית כל עוד נסחרת מעל אזור זה.

מניית TSCO; מקור: StockCharts.com

בשלב זה, ההנחה היא חזרה לשיא האחרון סביב 107.5 דולר ומחיר היעד הנגזר ממבנה המגמה העולה האחרונה שיצאה לדרך בחודש מרץ סומן סביב 114 דולר. הנחת העבודה בתוקף כל עוד המניה נסחרת, במונחי שער סגירה, מעל 97.3-98 דולר.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים