סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

חברת Vonage קיימה אירוע להצגת פתרונות בתחום התקשורת העסקית

החברה הציגה בכנס את פלטפורמת ה-API שלה, המספקת כלים לשיחות קוליות ווידאו והטמעת תקשורת לתכנות יישומים לאתרים ומערכות עסקיות

חברת Vonage האמריקאית העוסקת בתחום התקשורת העסקית בענן אירחה במרכז הפיתוח שלה בתל אביב את אירוע Nexmo Socials של Nexmo פלטפורמת ה-API של החברה המעניקה פתרונות תקשורת לעסקים בשוק הישראלי.

פלטפורמת Nexmo מספקת כלים לשיחות קוליות, וידאו, העברת הודעות ושירותי אימות טלפוני, המאפשרים למפתחים להטמיע תקשורת הקשורה לתכנות יישומים, לאתרים ולמערכות עסקיות. באירוע הוצגו טכנולוגיות חדשות שמביאות לשיפור חוויית הלקוח עבור העסקים. המשתתפים סיפרו כיצד ניתן למנף את פלטפורמת ה-API כדי לפתח את הדרך בה עושים עסקים היום.

מנכ"ל Vonage, אלן מסארק, שהגיע לישראל לרגל האירוע הציג את עוצמת היכולות של ממשק ה-API ואת האופן שבו יכולות ניתנות הפלטפורמה מאפשרות ליצור קשרים טובים יותר עם הלקוחות.

באירוע הציג גם יועץ התקשורת הדיגיטלית והאנליסט צחי לבנט-לוי מייסד BlogGeek.me שדיבר על החשיבות של בעלות על אינטראקציות של לקוחות ומינוף ה-API כדי לתקשר עם לקוחות באשר הם, ללא קשר לערוץ. "עסקים כיום לא יכולים להסתמך רק על ערוץ תקשורת אחד אם הם רוצים להישאר בקשר עם הלקוחות שלהם", אמר לבנט-לוי, "ממשקי ה-API מספקים לחברות את היכולת לקיים עם לקוחות אינטראקציות משמעותיות ומפורטות במספר הולך וגדל של ערוצים, מ- SMS ועד אפליקציות ורשתות חברתית, כל זאת מבלי לאבד את ההקשר של השיחה".

"אנחנו שמחים לארח את Nexmo Socials בתל אביב ולהציג את הלקוחות החדשניים שעושים שימוש בפלטפורמת ה-API לתקשורת בכדי לשנות ולפתח את הדרך שעושים עסקים בתחום שלהם", אמר שגיא דודאי סמנכ"ל הפיתוח של Vonage, "הפלטפורמה מסייעת לעסקים ליצור אינטראקציות אינטליגנטיות כדי לתקשר עם הלקוחות שלהם דרך הערוצים השונים בהם בוחרים, בכדי ליצור חוויה מותאמת אישית ומצוינת".

"Viber מגדירה היום עידן חדש של דרכים חדשניות לדבר ישירות עם לקוחות", אמרה כריסטינה קונסטנדצ’ה CRO ב-Viber, "עם הניסיון של החברה בתעשיות משמעותיות בהן בנקים, קמעונאות ושוק מוצרי הצריכה אנחנו מספקים היום אפשרות בחירה ופתרון לעסקים שמעוניינים לייצר אינטראקציות עם לקוחות".

Vonage היא חברה אמריקאית המפעילה מרכז פיתוח בישראל. החברה מספקת שירותי תקשורת מבוססי ענן, המיועדים ללקוחות ארגוניים ולמפתחים. החברה היא אחת הגדולות בארה"ב, עם הכנסות של יותר ממיליארד דולר בשנה כאשר בין לקוחות החברה נמנים Uber, Airbnb, KLM, WeWork ו-Gett.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים