סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

באטמ הישראלית השיקה עם NXP ו-ARM פתרון וירטואליזצית תקשורת

השקת הפתרון תאפשר לארגונים ומפעילי רשתות לקבל תעבורת רשת מהירה ללא צורך בהגדלת כוח המחשוב הקיים; הפתרון מהווה אבן דרך בהסכם האסטרטגי של באטמ הישראלית עם Arm

טלקו סיסטמס של חברת באטמ מהוד השרון (לונדון: BVC) השיקה פתרון לשיפור וירטואליזציית תקשורת (NFV) על גבי מעבדי חברת השבבים NXP (נאסד"ק: NXPI) המבוססים על טכנולוגיית ARM (נאסד"ק: ARMH). חברת NXP היא חברת שבבים המתבססת על טכנולוגיית Arm.

הטכנולוגיה החדשה שפותחה על ידי טלקו סיסטמס, מבוססת תוכנה ומשפרת את היכולות הוירטואליות של רשתות תקשורת, תוך הפניית משאבי עיבוד הנתונים הקיימים ברשת לטובת השימושים בעלי הערך העיסקי והתפעולי המשמעותיים ביותר. טכנולוגיה זו תאפשר למפעילים וחברות גדולות להשיג שיפור משמעותי ביותר ביחס הביצועים לעלות התפעול של ציודי הקצה (uCPE) – נקודה מרכזית וחשובה ברשתות דור 5.

הפתרון של טלקו עבר סדרת ניסויים ארוכה מול הפתרונות הקיימים והוכיח גידול של פי 3-5 בכמות התעבורה הוירטואלית ברשת, תוך הקטנת זמן השיהוי (latency) לחצי. כל פתרון ווירטואליזציה קיים דרש פיתוח והצטיידות יקרים ביותר על מנת להגיע לביצועים קרובים. לקוחות שעשו ניסויים בטכנולוגיה החדשה ציינו כי הפיקו תועלת גבוהה ביותר ללא צורך בשדרוג המערכות הקיימות או בהגדלת כוח המחשוב.

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "פיתוח הפתרון החדש מהווה צעד משמעותי באסטרטגית של באטמ הנסמכת על ווירטואליזציית רשתות בתפוקות גבוהות מאוד, דבר שללא ספק יבוא לכלל ביטוי מעבר לישומים הקיימים עם התקנת דור 5. זוהי אבן דרך נוספת בהסכם שלנו עם ARM ששמה לעצמה להוביל בתחום תשתיות רשת, במיוחד דור 5, ואף הקימה חטיבה חדשה לצורך כך.

"שיתוף הפעולה עם ARM ועם NXP – ספקית מרכזית של שבבים המבוססים על טכנולוגיית ARM ועל הטכנולוגיה שלנו, יאפשר לנו להציע ללקוחות שיפור ביצועים משמעותי, ללא צורך בהגדלת עלויות, דבר שיעניק יתרונות ברורים הן לספקים והן ללקוחותיהם ביחס לכל הקיים היום. אנו שוקדים בהמשך התוכנית האסטרטגית על תוספות ושיפורים משמעותיים נוספים, שיתנו ללקוחות יתרונות ניכרים ביותר."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים