סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

AnyVision הודיעה על סגירה של סבב המימון סדרה A שלה בשווי 74 מיליון דולר

החברה עוסקת בראייה ממוחשבת. השקעות חדשות מגיעות מ-M12, קרן הון הסיכון של מיקרוסופט, DFJ Growth ו-OG Technology Partners

AnyVision, חברת ראייה ממוחשבת המתמחה בזיהוי פנים, גוף ועצמים, הודיעה היום על הסגירה של סבב המימון סדרה A שלה בשווי 74 מיליון דולר. השקעות חדשות מגיעות מ-M12, קרן הון הסיכון של מיקרוסופט, DFJ Growth ו-OG Technology Partners. כחלק מסדרה זו, AnyVision הודיעה קודם לכן על השקעה מ-LightSpeed Venture Partners, Robert Bosch GmbH, Qualcomm Ventures ו-Eldridge Industries.

אילון אטשטיין, מנכ"ל ומייסד AnyVision: "התמזל מזלנו שיש לנו תמיכה של יצרני שבבים כמו קוואלקום, יצרני מצלמות כמו בוש ועכשיו ספקי שירותי ענן כמו מיקרוסופט באמצעות ההשקעה של 12M. יש לנו את הצירוף האופטימלי של תיקוף מהענף וכוח פיננסי כדי להיות המובילים בענף הזה".

"המשימה שלנו ב-DFJ Growth היא לתמוך בחדשנים משבשים שפונים להזדמנויות גדולות בשווקים מתפתחים. אנחנו מאמינים ש-AnyVision בידלה את עצמה בבירור כמובילה בשוק הראייה הממוחשבת מהיר הצמיחה, עם תמיכה של ביקורות נלהבות מצרכנים שמהללים איך המוצרים של AnyVision משפרים את הבטיחות ואת חוויית הלקוח", אמר סם פורט, שותף ב-DFJ Growth.

AnyVision מפתחת כעת טכנולוגיה לאבטחה ומעקב, אימות במובייל, בקרת גישה וניתוחים של העולם האמיתי. משתמשים בפתרונות הליבה האלה כיום בענפים שונים כולל בנקים, אצטדיונים, בתי קזינו וקמעונאות כדי לשפר את הבטיחות, לממש חיסכון בעלויות ולהגדיל את שביעות הרצון של הלקוחות. המימון החדש ישמש להמשך הגדלת הג"ג והשווקים הענפיים האנכיים הקיימים של החברה.

לגבי פרטיות, הטכנולוגיה של AnyVision לא אוספת או משתפת נתוני משתמשים, וגם לא לוכדת תמונות. הנתונים שנלכדים מתוצגים בצורת וקטורים מתמטיים שפועלים כקריפטוגרפיה בלתי ניתנת לפיצוח ומונעים חטיפת זהויות.

כיום יש ל-AnyVision יותר מ-240 עובדים, עם משרדים בתל אביב, ניו יורק, מכסיקו, לונדון וסינגפור, וצוות ייעודי של יותר מ-30 בעלי תואר PhD בבלפסט שמתמקד במחקר של ראייה ממוחשבת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים