סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

אפליקצית הניווט Navin ערכה מיפוי פנימי של ”הקניון המסובך בישראל”

המבקרים בדיזנגוף סנטר יכולים להתחיל את הניווט כבר מחוץ לקניון, והאפליקציה תמצא עבורם את שער הכניסה עם המסלול הקצר לחנות אותה הם מחפשים

אפליקציית הניווט Navin ערכה מיפוי פנימי של דיזנגוף סנטר כך שניתן באמצעותה להגיע בדרך הקצרה ביותר לכל אחת מהחנויות בחלקים ובקומות השונות. את הניווט אל החנות הרצויה אפשר להתחיל מחוץ לסנטר וכך להגיע ישירות לשער הכניסה הנכון מבלי להסתבך במעברים התת קרקעיים, בגשרים ובמסדרונות ללא מוצא.

האפליקציה מאפשרת גם יציאה מהירה מהסנטר אל היעד שמחוץ למבנה וכך פותרת קושי שיש לחלק מהמבקרים, במיוחד כשהם לא בקומת הכניסה.

Navin מתמחה במיפוי מבנים ציבוריים מורכבים. אפליקציות הניווט האחרות אינן מסוגלות לנווט בתוך מבנים כלל או שהן נותנות פיתרון לא מדויק וזאת בשל היעדר קליטת GPS. הטכנולוגיה של Navin מאפשרת למשתמשים לנווט בתוך מבנה גם בהיעדר קליטת GPS.

דיזנגוף סנטר מצטרף לשורה של קניונים, בתי חולים ומבנים אחרים שכבר מופו ובהם קניון עזריאלי תל אביב, קניון האופנה TLV, שרונה מרקט, בית החולים איכילוב, מבנה קרית הממשלה בתל אביב, לונדון מיניסטור, גן העיר, מוזיאון תל אביב ומוזיאון ארץ ישראל. עדכון המפות נמשך כל העת באמצעות המשתמשים שמעלים ומוספים נקודות ציון. 

לדברי שי רונן, מנכ"ל Navin, מיפוי דיזנגוף סנטר הוא מאתגר במיוחד בשל המבנה הספירלי של הקומות, המספר הרב של החנויות והדוכנים ואורך המסדרונות שמגיע עד 2.5 ק"מ.

Navin נוסדה על ידי שי רונן, נווט קרב ב-16F, ליאור רונן מהנדס מחשבים ומומחה בגלי רדיו, והיזם גידי ברק.הוסף תגובה
  1. 3. ניווט בתוך בניינים .לאו דווקא קניון

    מאת: redbear | פורסם ב- 23/06/19 23:30
  1. 2. רק שכוח הקניה בקניונים יורד לאוןלין (לל"ת)

    מאת: wildstar | פורסם ב- 23/06/19 16:27
  1. 1. אכן ..מסובך (לל"ת)

    מאת: mvk | פורסם ב- 23/06/19 15:20

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים