סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

עד מתי ימשכו הירידות בישראמקו יה”ש

חברת ישראמקו נסחרת בנמוך רב שנתי חדש ובדרכה החוצה ממדד ת"א 35. האם יש תקווה למחזיקים?

ישראמקו יה"ש שותפות מוגבלת העוסקת בפעילות חיפושי נפט וגז בישראל. בעלת העניין הגדולה הינה חברת הנפט לישראל (חנ""ל) מגדל משתתפת המחזיקות 18.2% ו 15.75% בהתאמה. מניות החברה נכללות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 3.7 מיליארד שקל.

בחודש הבא יתקיים עדכון המדדים החצי שנתי וככל הנראה המניה צפויה לצאת ממדד המעו"ף ולפנות את מקומה. עובדה זו אינה מטיבה עם המומנט השלילי שקיים במניה בחודשים האחרונים ונראה שאף מאיצה אותו בתקופה האחרונה.

ירידות השערים לא הגיעו היום אלא הן קיימות קרוב לחצי שנה מרמות השיא השנתי של חודש פברואר ועד לשפלים האחרונים שיצרה המניה בשבוע האחרון כשירדה מרמת התמיכה ברמה של 74/74.2 נקודות אשר היוו תמיכה טכנית בשנה האחרונה.

ישראמקו - גרף תקופתי

בגרף היותר ארוך (לא מצורף) המניה מתקרבת לאזור של 69.5-70 נקודות שהוא מחיר טרום פיתוחו של שדה תמר משנת 2011-2. אינדיקטורים טכניים נמוכים מאוד בגרף יומי וקרבה לאזור אופקי בעל משמעות יכולים להיות מעניינים למי שמאמין בסקטור ובדיב הנדיב שחילקה החברה בשנים האחרונות.

בשלב זה המניה תחת מומנט שלילי חזק שבחלקו האחרון ככל הנראה בשל לחץ טכני (יציאה ממדד גדול) שבהחלט יכולה להביא להזדמנות בטווח הקצר. בשלב זה לא נראה היפוך או משהו שקרוב לכך ולכן בשלב זה המניה במקרה הטוב מצדיקה הכנסה למעקב ולא מעבר.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 3. largely cialis generic reviews characteristic

    מאת: AnornSafeneer | פורסם ב- 17/06/20 09:09
  1. 2. איפה הוא (לל"ת)

    מאת: שילקה | פורסם ב- 04/07/19 18:21
  1. 1. העיקר שחיימיקו אמר..: רגליים (לל"ת)

    מאת: תומס הקטר | פורסם ב- 04/07/19 15:52

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים