סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יום המסחר בארה”ב נפתח בשיאים חדשים

דאו ג’ונס עולה 0.49% לשיא כל הזמנים; הרמזים של הנגיד פאואל להורדת ריבית ממשיכים לתמוך בשוק; באירופה מגמה מעורבת; הנפט נסחר ביציבות

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים. לאחר שאמש פגש מדד האס אנד פי 500 לראשונה בשער 3000 נקודות ונסוג מעט, היום עושה זאת הדאו ג’ונס שהגיע לרמה של 27,000 לראשונה. המדדים ממשיכים ברוח החיובית לאחר נאומו של יו"ר הפד ג’רום פאואל בנוגע להקלות מוניטריות לשווקים.

באירופה נסחרים המדדים במגמה מעורבת, מדד הדקס יורד ב-0.2% ואילו מדד יורו סטוקס 600 עולה ב-0.1%. בורוסת אסיה ננעלו בעליות שערים, מדד הניקיי, ההנג סנג והמדד בשנחאי עלו 0.5%, 0.08% ו 0.8% בהתאמה. הנפט נסחר במגמה חיובית, חבית מסוג לייט קורד עולה 0.3% למחיר של 60.6 דולר לחבית.

מניות בכותרות

דלתא איירליינס (DAL) עולה מעל 2% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים. החברה מציגה רווח של 2.35 דולר למניה מול צפי של 2.28 דולר. החברה דיווחה על שיא בהכנסות לרבעון השני ומעלה את התחזית השנתית שלה.

אמריקן איגל (AEO) חתמה על הסכם עם יצרנית הקנביס גרין גרות’ ברנדס על מכירת מוצריה בכמעט 500 חנויות ובאתר האינטרנט של החברה. מניותיה של יצרנית הביגוד עולה קרוב ל-4% במסחר המוקדם.

סנאפצ’ט (SNAP) מקבלת העלאת מחיר יעד מבנק אוף אמריקה מריל לינץ מ-12 ל-17 דולר למניה.

חברת הביגוד אבר קרומבי אנד פיץ (ANF)  עולה מעל 1% במסחר המוקדם לאחר העלאת המלצה מ"וודבוש". החברה מקבלת המלצת נייטרלי במקום תשואת חסר בעקבות הערכת שווי אטרקטיבית ופוטנציאל גידול.

פסטנל (FAST) יורדות 4% במסחר המוקדם לאחר פרסום תוצאות חלשות לרבעון השני של השנה ופספוס של 1 סנט ברווח ל-36 סנט למניה.

מיקרוסופט (MSFT) מקבלת המלצה לתשואת יתר מ"כהן" ומחיר יעד של 150 דולר למניה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים