סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יציבות בפתיחת המסחר בוול סטריט, טבע צוללת 7.8%

סיטי בנק פרסמה דו"חות ועקפה את התחזיות; סימנטק קורסת 13.34% בגלל כשלון שיחות המיזוג עם ברודקום; מגמה חיובית באירופה

שבוע המסחר בארה"ב נפתח ביציבות ובהמשך לשיאים החדשים שנרשמו בשבוע שעבר במדדים המובילים. החלטת הריבית בסיום החודש והצפי להורדת ריבית הביאו את המדדים לשיאים חדשים על רקע ציפיות השוק להמשך הקלות. 

הנפט נסחר בעליות שערים קלות ומעל 60 דולר לחבית לראשונה מחודש מאי. באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת, שנחאי עלתה 0.4% ואילו הבורסה באוסטרליה נחלשה ב 0.65%, ביפן לא התקיים מסחר. באירופה תנודתיות ערה ומגמה חיובית הדקס עולה 0.5% וקאק מתחזק בשיעור של 0.2%. 

מניות בכותרות

 

סיטי (C) - עולה 1% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים. החברה מציגה רווח של 1.95 דולר למניה מול צפי של 1.8 דולר. בנטרול הרווחיות מהנפקות חדשות שהתרחשו ברבעון השני הרווח היה נמוך יותר והיה מסתכם ב 1.83 דולר בלבד. הכנסות החברה גם כן עקפו את הציפיות של השוק.

פייסבוק (FB) חתמה עם הסכם עם ה-FTC וספגה קנס של 5 מיליארד דולר בפרשת קיימבריג’ אנליטיקה מ-2018. עוד פרסמה רשות הסחר הפדרלית שהיא ממשיכה לחקור את נוהלי הפרטיות של החברה.

אמזון (AMZN) - פתחה את אמזון פריים דיי בפעם השישית ברציפות, שהוא מרתון מבצעים ומכירות באתר החברה. השנה יום הפריים יתפרס על 48 שעות.

גילאד (GILD) - מגדילה את ההחזקה שלה בחברת הביוטק ההולנדית-בלגית "גלפגוס" ב 5.1 מיליארד דולר. בנוסף לכך החברה תגדיל החברה את שיתופי הפעולה העסקים עם החברה למסחור ופיתוח ל 10 שנים. מניות גלפגוס מזנקות מעל 18% בבורסה של אמסטרדם.

קריזו נפט וגז (CRZO) - תרכש ע"י קלון פטרליום (CPE) בעסקה של מניות שערכה 3.2 מיליארד דולר או 13.12 דולר למניה. העסקה משקפת דיסקאונט של 24% על שער הסגירה של קריזו מיום שישי. חשוב לציין שמניות הרוכשת יורדות 11% במסחר המוקדם ונרכשת עולה ב-12% כך שהפער כבר נסגר במסחר המוקדם.

ג’נרל אלקטריק (GE) מקבלת הורדת המלצה מ קניה לנייטרלי מ UBS.

קרוקס (CROX) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר שקבלה העלאת המלצה מפייפר גפרי מנייטרלי למשקל יתר.

סלאק (WORK) מקבלת המלצת משקל יתר בסיקור חדש של בנק ברקליס.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים