סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

נטייה לירידות בפתיחת המסחר בארה”ב

עונות הדוחות ממשיכה לספק כותרות; באירופה מגמה מעורבת; מדדי אסיה ננעלו בעליות שערים
יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בירידות שערים קלות לאחר דוחות חלשים של בואינג וקטרפילר. מוקדם יותר דווח על פתיחת חקירה של רשות ההגבלים העסקיים בארה"ב נגד חברות ההיטק הגדולות גם אמזון, אפל, פייסבוק וגוגל מה שעלול להעיב על הנסד"ק בפתיחת המסחר. חברת פייסבוק ופייפל ידווחו לאחר נעילת המסחר.
 
מוקדם יותר באסיה ננעל המסחר בעליות שערים שנחאי עלתה 0.8% בורסת אוסטרליה נסגרה בעליה של 0.77%. באירופה מגמה מעורבת, בדקס עולה 0.3% ואילו הקאק בצרפתי יורד 0.3%. הנפט נסחר ביציבות סמוך ל 57 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.
 
מניות בכותרות
 
בואינג (BA) מספקת הפסד חריג של 5.82 דולר למניה מול צפי לרווח של 1.37 דולר. ההפסד נובע משערוכים הקשורים לפרשת מטוס באוינג 737 מקס. מניות החברה לא מתרגשות בשלב זה ויורדות 0.8% במסחר המוקדם. 
 
AT&T פרסמה דוחות אשר תאמו את ציפיות השוק עם רווח של 89 סנט למניה. הגידול בתחום המדיה והוויירלס כיסו ירידה של מיליון משלמים בתחום הטלויזיה.
 
ויזה (V) יורדת קלות לאחר פרסום הדוחות אמש לאחר נעילת המסחר. החברה מציגה רווח של 1.37 דולר מול צפי של 1.32 דולר. הכנסות החברה גם כן היו מעל ציפיות השוק בעיקר הודות לגידול של 9% במשלמים בארה"ב.
 
חברת השילוח יו פי אס (UPS) עולה 4% במסחר המוקדם בעקבות תוצאות טובות לרבעון השני. החברה מדווחת על רווח של 1.96 דולר למניה, 4 סנט מעל הצפי. הכנסות החברה וצפי להמשך השנה עקפו את ציפיות השוק שחששו מהאטה גלובלית שבשלב זה אינה פוגעת בשורה התחתונה של החברה. 
 
קטרפילר (CAT) מאכזבת את השוק בתוצאותיה לרבעון השני של השנה, החברה מציגה רווח של 2.83 דולר למניה מול צפי של 3.12 דולר. הכנסות החברה היו בצפיות השוק. 
 
חברת ביטוח הבריאות אנת’ם (ANTM) עקפה את ציפיות השוק עם רווח של 4.64 דולר למניה, 3 סנט בלבד מעל קונצנזוס האנליסטים. הכנסות החברה הביסו את תחזיות השוק. החברה מעלה תחזיות להמשך השנה אך בשלב זה מניות החברה לא מתרשמות מהתוצאות והיא יורדת קרוב ל 3% במסחר המוקדם.
 
סנאפ צ’ט (SNAP) מזנקת מעל 10% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות אמש, החברה מציגה הפסד של 6 סנט למניה במקום הפסד של 10 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק.
 
חברות מותגי האופנה VF) VFC) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר תוצאות טובות ב-1 סנט מהצפי ורווח של 30 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא מעלה את התחזית להמשך השנה. בין מותגי החברה ניתן למצוא את מותג ההלבשה וההנעלה ואנס ונורת’ פייס.
 
טקסס אינסטרומנטס (TXN) פרסמה אמש דוחות והיא עקפה ב-7 סנט את ציפיות השוק ורווח של 1.29 דולר למניה. בתגובה מזנקות מניות החברה כ-6% במסחר המוקדם. השוק אוהב את התוצאות בעיקר לאור האזהרות המוקדמות של החברה בנוגע לעסקיה.
 


היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים