סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

נאסד"ק יורד 0.7%; דאו ג’ונס נחלש 0.53%; טסלה צוללת 13.44% אחרי הדו"חות; ה-ECB השאיר את הריבית באירופה ללא שינוי

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים ועם מעט לחץ על מניות הטכנולוגיה לאחר דוחות פייסבוק שעולה קלות וזילינקס ופייפל שיורדות בחדות לאחר הדוחות. היום לאחר המסחר יפרסמו אמזון, אלפביית (גוגל) ואינטל.

באירופה המדדים עולים לאחר שהבנק המרכזי השאיר את הריבית ללא שינוי ודראגי רמז על הקלות מוניטריות בהמשך, הדקס עולה 0.4 והקאק מתחזק קרוב ל 1%. הנפט עולה 1.5% למחיר של 56.7 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית ברוב המדדים יפן עלתה 0.22% ושנחאי התחזקה ב 0.48%.

מניות בכותרות

M3) MMM) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות לרבעון השני. החברה מציגה רווח של 2.2 דולר למניה מול צפי של 2.05 דולר. הכנסות החברה היו מעל תחזיות השוק והתחום הרפואי היה חזק מאוד עם עליה של 5.8% ביחס לשנה שעברה.

קומקסט (CMCSA) פרסמה דוחות לפני המסחר, החברה מציגה רווח של 86 סנט למניה מול צפי של 84 סנט. ההכנסות מנגד היו מעט חלשות ביחס לציפיות השוק. מניות החברה נסחרות ללא שינוי מהותי במסחר המוקדם.

ריית’און (RTN) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר הדוחות, החברה מדווחת על רווח של 2.92 דולר מול צפי של 2.64 דולר. הכנסות החברה היו מעל תחזיות השוק והחברה מעלה את תחזית המכירות להמשך השנה בעיקר בתחום הטילים וכלי לחימה לאוניות.

בריסטול-מאיירס סקווב (BMY) מדווחת על רווח של 1.18 דולר מול צפי של 1.07 דולר למניה. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק כשהחברה מעלה את התחזית שלה להמשך השנה. נזכיר שהחברה צפויה לרכוש את סלג’ין בעסקת מזומן ומניות.

סאוות’ ווסט איירליינס (LUV) מדווחת על רווח של 1.37 דולר, 3 סנט מעל הציפיות. ההכנסות לעומת זאת היו מעט מתחת לציפיות השוק, החברה מציגה את החולשה בגלל קרקוע מטוסי בואינג 737 מקס. מניות החברה יורדת מעל 4% במסחר המוקדם.

וואיסט מנג’מנט (WM) מדווחת על רווח של 1.11 דולר למניה מול צפי של 1.08 דולר. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק.

שלל דוחות פורסמו אמש לאחר המסחר:

פייסבוק (FB) עקפה את התחזיות ב 11 סנט עם רווח של 1.99 דולר. החברה התייחסה לפרטיות המשתמשים ולחקיקה החדשה בנושא. מניות החברה עולות 1.7% במסחר המוקדם

טסלה (TSLA) מציגה ההפסד של 1.12 מול צפי להפסד של 40 סנט. גם הכנסות החברה אכזבו את השוק והמניה צוללת מעל 11% במסחר המוקדם.

פורד (F) מציגה רווח של 28 סנט מול צפי של 31 סנט. למרות הכנסות שהיו גבוהות מהצפי, מניות החברה יורדות מעל 5% במסחר המוקדם.

אליין (ALGN) שוב צוללת לאחר הדוחות והפעם מעל 20%. החברה מציגה רווח של 1.33 מול צפי של 1.51 דולר. הכנסות החברה גם כן היו מתחת לצפיות השוק בעיקר בשל האטה בסין.

פייפל (PYPL) יורדת 4% במסחר המוקדם לאחר שהחברה חותכת את התחזית השנתית שלה לאחר הדוחות. החברה פספסה בשורת המכירות דבר המאכזב את השוק בשלב זה.

לאס וגס סנדרס (LVS) יורדת 2.2% במסחר המוקדם לאחר שפספסה ב-6 סנט את תחזיות השוק עם רווח של 0.72 דולר. ההכנסות גם כן היו מתחת לתחזיות.הוסף תגובה
  1. 1. ל MMM יש גם דיווידנד שמן

    מאת: שילקה | פורסם ב- 25/07/19 16:16

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים