סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

השבוע בוול סטריט: הודעת הריבית ודוחות אפל

עליות שערים באירופה; מיילן ופייזר ממזגות את עסקי הגנריקה; הנפט נסחר ביציבות

שבוע המסחר בארה"ב נפתח ביציבות עם נטיה לירידות במדדים המובילים. בשבוע שעבר ראינו עליות שערים עם דוחות מעורבים של אמזון, גוגל ואינטל שפרסמו ביום חמישי לאחר נעילת המסחר. 

ביום רביעי הקרוב הפד יפרסם את החלטת הריבית כשהצפי הוא ירידה של 25 נקודות בסיס, הפחתה ראשונה מזה עשור. 

באירופה יציבות, הדקס וקאק עולים ב 0.1%, באסיה ננעל המסחר בירידות שערים לרוב, הקוספי בקוראי נחלש ב 1.8%, הניקיי ירד 0.19% באוטרליה עליות של 0.48%. הנפט נסחר ביציבות סביב מחיר של 56.3 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

מניות בכותרות

 

פייזר (PFE) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר הודעת המיזוג של עסקי התרופות שלה עם חברת מיילן (MYL) שמזנקת בתגובה כ-14% במסחר המוקדם. על פי פרטי העסקה, שהיא עסקה מניות סיבובית תהיה 43% בבעלות מיילן ובעלי מניות פייזר יחזיקו ביתרה.

ג’נומיק הלת’ (GHDX) תרכש ע"י אקסקט סיינסס (EXAS) בעסקת מזומן ומניות של כ-2.8 מיליארד דולר. המיזוג יחזק את אקסקס בתחום מוצרי בדיקות לסרטן. אקסקט פרסמה לפני המסחר דוחות שהיא מפסידה 30 סנט למניה נמוך מהצפי להפסד גבוה יותר של 56 סנט.

בלקסטון (BX) הבורסה של לונדון נמצאות במו"מ מתקדם לרכישת חברת ספקית מידע פיננסית רפיניטיב. החברה נמצאת בבעלות חלקית של בלקסטון יחד עם טומסון רויטרס, ממנה יצאה כספין אוף.

נוברטיס מדווחת שהניסוי בתרופת אי ספיקת לב אנטרסטו לא עמדה ביעד הראשון שלה לבחון האם היישום שלה אפשרי לשימוש חדש. התרופה כבר מאושרת לטיפול באי ספיקת לב מופחתת.

דומינוס פיצה (DPZ) מקבלת המלצת מכירה בסיקור חדש של דויטשה בנק.

אטלניטיק אקוויטיס מסקרת גם את קוקה קולה (KO) ואת המתחרה שלה פפסיקו (PEP) בהמלצה של תשואת יתר בסיקור חדש למניות. הסביבה העסקית מצד הצרכנים כמו גם ירידה בעלויות הסחורה תומכות לחיוב במניות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים