סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

חברת NVIDIA מכריזה על השקת 10 מוצרים חדשים של שותפותיה

מדובר על לפטופים ותחנות עבודה מקצועיות ניידות, שבאמצעותן ניתן להפעיל יותר מ - 40 יישומי עיצוב וקרייטיב

חברת NVIDIA מכריזה היום כי שותפותיה המרכזיות, יצרניות בעולם המחשוב והמובייל, משיקות 10 דגמים חדשים של לפטופים ותחנות עבודה מקצועיות ניידות, המבוססים על פלטפורמת NVIDIA RTX STUDIO.
הדגמים האחרונים, המושקים על ידי יצרניות המחשוב: Dell, HP, Lenovo ו-Boxx, מעלים את מספר הדגמים של RTX STUDIO ל-27, כולל 17 דגמים שזמינים כבר עתה.

באמצעות הלפטופים ותחנות העבודה הניידות הללו ניתן להפעיל יותר מ-40 יישומי עיצוב וקרייטיב, המאפשרים למעצבי מוצר, ארכיטקטים, מתכנתים בעולמות הגיימינג, האפקטים והראיה הממוחשבת - לרתום את הטכנולוגיות המתקדמות בתחומי ה-Real time Ray Tracing, בינה מלאכותית ועריכת הווידאו ברזולוציות אולטרה-גבוהות, למהלך העבודה השוטף שלהם ולהפוך אותם לסטנדרט החדש בתעשייה.

שנה לאחר שנחשפה טכנולוגיית ה-RTX של NVIDIA בתערוכת SIGGRAPH 2018, נחשפים השנה בתערוכה זו פיצ’רים חדשים של הטכנולוגיה. יצרני התוכנה המובילים בעולם הציגו כבר יותר מ-40 יישומים המבוססים על טכנולוגיית ה-RTX של NVIDIA, אשר מוטמעים בתוכנות של מגוון ספקי תוכנות ויזואליה מובילים, ביניהם Adobe, Autodesk ו-Blackmagic Design. חברות כמו Pixar, רנו, ניו באלנס וסימנס, בוחרות כיום להשתמש ב-Ray Tracing בעבודתן השוטפת.

NVIDIA גם מכריזה היום על זמינותו של NVIDIA Studio Driver חדש, אשר מאפשר אופטימיזציה לאפליקציות עיצוב פופולריות שעודכנו לקראת התערוכה. הסטודיו דרייבר החדש מוסיף פיצ’רים מבוקשים, אשר תומכים ב-30 bit color באפליקציות OpenGL כגון: פוטושופ ופרימייר, בעבור כל סוגי המעבדים הגרפיים (GPU). באמצעות פיצ’רים אלה, היוצרים יכולים עתה לעבד את תמונות ה-HDR וסרטוני הווידאו שלהם בדיוק מלא ובלי המגבלות המאפיינות את ה-24 bit color.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים