סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

גידול של 24% בהכנסות חברת אבטחת הסייבר Kape מקבוצת טדי שגיא

הצמיחה נובעת בעיקר מעלייה במכירות מוצרי הפרטיות ברשת של החברה; החברה נסחרת בבורסת המשנה הבריטית (AIM) לפי שווי של 150 מיליון דולר

Kape, ספקית התוכנות לאבטחת סייבר ופרטיות הנסחרת בבורסה בלונדון, מעדכנת באשר לתוצאותיה הכספיות במחצית הראשונה של 2019.

החברה המשיכה להציג תוצאות חזקות במחצית הראשונה של השנה, זאת הודות לגידול בסל המוצרים של החברה בשוק הפרטיות והאבטחה הצומח ובזכות טכנולוגיית השיווק של הקבוצה.

ההכנסות בגין המחצית הראשונה של השנה צפויות לעמוד על 29.6 מיליון דולר לעומת הכנסות של 24.1 מיליון דולר במחצית המקבילה של 2018 - צמיחה של 23.9% הנובעת בעיקר מעלייה במכירות מוצרי הפרטיות ברשת של החברה. ה-EBITDA המתואם (רווח לפני הוצאות מימון, מס, פחת והפחתות) צפוי לעמוד על 5.8 מיליון דולר לעומת 4.1 מיליון דולר במחצית המקבילה אשתקד - צמיחה של 40.2%.

פעילות המו"פ של Kape ממשיכה להיות פוקוס מרכזי בחברה כשהמטרה היא לתמוך בדרישות המתרבות של לקוחותיה בתחום הפרטיות הדיגיטלית. השוק בו פועלת KAPE צומח במהירות עקב העלייה במודעות החשיבות לפרטיות הדיגיטלית ברחבי העולם. כמו כן, במהלך חצי השנה האחרונה חשף צוות החוקרים של Kape מספר איומי אבטחה במערכת ההפעלה של אפל, סימן נוסף ליכולות הטכנולוגיות המתקדמות של החברה.

החברה סיימה את שנת 2018 עם הכנסות של 52.1 מיליון דולר ו-EBITDA מתואם של 10.4 מיליון דולר לעומת 8.1 מיליון דולר ב-2017.

עידו ארליכמן, מנכ"ל Kape: "המשכנו להתקדם במהירות במימוש האסטרטגיה שלנו, עם צמיחה דו ספרתית חזקה הן בהכנסות והן ברווחים, במקביל להעמקת החשיבות של המוצרים שלנו בחייהם הדיגיטלים של הלקוחות שלנו והרחבת יכולות המו"פ שלנו. ההשקעה המתמשכת שלנו באנשים ובמוצרים תמשיך להבטיח את מיצובה של Kape בקדמת זירת הפרטיות ברשת והאבטחה הדיגיטלית".

ל-Kape, שמתמחה בפתרונות אבטחה צרכניים, יש שלושה קווי מוצר: הראשון, פתרונות לפרטיות ברשת; השני, אופטימיזציה של ביצועי מערכות הפעלה; והשלישי, אבטחת נקודות קצה. החברה נסחרת בבורסת המשנה הבריטית (AIM) לפי שווי של 150 מיליון דולר.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים