סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחה שלילית בארה”ב, וול סטריט ממתינה לדוחות אפל

נאסד"ק יורד 0.48%; פרוקטר אנד גמבל מזנקת לאחר הדוחות; באירופה ירידות חדות; דוחות אפל ו AMD יפורסמו לאחר נעילת המסחר

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה שלילית על רקע חידוש שיחות הסחר עם סין והתכנסות ועידת השוק הפתוח של הבנק הפדרלי לקראת החלטת הריבית מחר. השוק ימתין לתוצאות של חברת אפל שיפורסמו היום לאחר המסחר.

הנפט עולה זה היום הרביעי ברציפות בציפיה להורית הריבית מחר, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 57.3 דולר. באירופה מגמה שלילית במדדים המובילים, הדקס יורד 2.1%, הקאק 1.5% ויורו סטוקס 600 נחלש ב 1.3%.

מוקדם יותר באסיה ננעל המסחר בעליות שערים במרבית הבורסות ביבשת, הניקיי היפני והמדד של שנחאי עלו בשיעור של 0.4%.

מניות בכותרות

מרק (MRK) מדווחת על רווח של 1.3 דולר למניה מול צפי של 1.16 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והמניה המזנקת במסחר במוקדם כ-3%.

פרוקטר אנד גמבל (PG) מזנקת מעל 4% לאחר תוצאות הרבעון השני של השני. החברה מציגה רווח של 1.1 דולר למניה, 5 סנט מעל קונצנזוס האנליסטים. הכנסות החברה עקפה בצורה מרשימה את תחזיות השוק בעיקר בזכות עליית מחירים של מוצרי היופי.

אנדר ארמור (UAA) צוללת מעל 12% לאחר פרסום התוצאות לרבעון השני של השנה. החברה מציגה הפסד של 4 סנט למניה מול צפי להפסד של 5 סנט. הכנסות החברה היו בציפיות השוק אולם הורדת תחזית להמשך השנה בגלל התחרות עם נייקי מעיבה על מניות החברה.

אלי לילי (LLY) מדווחת על רווח של 1.5 דולר ברבעון האחרון, 5 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה הביסו את התחזיות בעיקר בזכות מכירות טובות של תרופות לסכרת.

זירוקס (XRX) מדווחת על רווח של 99 סנט למניה מול צפי של 88 סנט. יצרנית הציוד המשרדי והמדפסות פיספסה בתחזית ההכנסות וגם מורידה את תחזית ההכנסות והרווח להמשך השנה.

חברת הבניה די אר הורטון (DHI) הרוויחה 1.26 דולר ברבעון האחרון גבוה מהצפי של 1.07 דולר. הכנסות החברה עקפה את התחזיות בעיקר בגלל גידול במכירות בתים וירידה בריבית המשכנתאות. החברה מכריזה על תוכנית ביי בק של המניה בגובה של מיליארד דולר.

ביונדמיט (BYND) חברת תחליפי הבשר שהיא סנסציה בוול סטריט, מפרסמת דוחות עם הפסד של 24 סנט למניה מול צפי להפסד של 8 סנט בלבד. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה העלתה את התחזית השנתית. לאחר פרסום הדוחות אמש החברה הודיעה על גיוס במניות דבר שלוחץ את המניות מטה במסחר המוקדם (ירידה של 13%).הוסף תגובה
  1. 3. כבר עשור ההורדות ריבית מגולמות. (לל"ת)

    מאת: גיא5 | פורסם ב- 30/07/19 16:19
  1. 2. הורדת הריבית מגולמת ממזמן בשוק (לל"ת)

    מאת: Asafdav1 | פורסם ב- 30/07/19 16:10
  1. 1. וזה לפני הורדת הרבית

    מאת: סופה ירוקה | פורסם ב- 30/07/19 16:03

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים