סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

השוק מתרשם מדוחות אפל, פחות מאלה של AMD

הערב החלטת הריבית בארה"ב שצפויה לרדת לראשונה מזה עשור; באירופה עליות שערים קלות;GE דיווחה לפני פתיחת המסחר

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח במגמה חיובית במדדים המובילים על רקע דוחות טובים של חברת אפל שמזנקת מעל 4% במסחר המוקדם. הערב בשעה 21:00 שעון ישראל תתרחש הודעת ריבית בארה"ב שהצפי הוא לירידה של 0.25%. השוק ימתין להודעת ועידת השוק הפתוח של הבנק הפדרלי שהתכנסו כבר מאתמול. 

באירופה מתנהל המסחר בזהירות ובעליות שערים קלות, מדד הדקס עולה 0.2% הקאק בצרפת עולה 0.1%. באסיה ננעל המסחר בירידות שערים על רקע האכזבה בשיחות הסחר של ארה"ב וסין, מדד שנחאי ירד 0.67% וביפן הניקיי נחלש ב 0.86%.

הנפט עולה זה היום החמישי ברציפות לרמה של 58.5 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

מניות בכותרות

 

אפל (AAPL) מדווחת על רווח של 2.18 דולר למניה מול צפי של 2.1 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות למרות ירידה של 12% במכירות האייפונים. מניות החברה עולות מעל 4% בטרום המסחר.

איידיפי (ADP) מזנקת מעל 4% לאחר תוצאות הרבעון השני של השנה. החברה מציגה רווח של 1.14 דולר למניה, סנט אחד מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק.

אלקטרוניק ארטס (EA) עולה כ-6% במסחר המוקדם לאחר הדוחות הרבעוניים. החברה מציגה רווח של 19 סנט למניה מול צפי של סנט בודד. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק הודות למשחק "אפקס לג’נדס" שגרם לעליה של 20% בהכנסות משירותי הלייב.

ג’נרל אלקטריק (GE) מדווחת על רווח של 17 סנט למניה מול צפי של 12 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית השנתית שלה. החברה ראתה חולשה בתחום ספקי הכח, אבל חוזקה בנפט וגז, אנרגיה מתחדשת ותעופה. מניות החברה עולות מעל 4% במסחר המוקדם.

זירוקס (XRX) מדווחת על רווח של 99 סנט למניה מול צפי של 88 סנט. יצרנית הציוד המשרדי ומהדפסות פיספסה בתחזית ההכנסות וגם מורידה את תחזית ההכנסות והרווח להמשך השנה.

ספוטיפיי (SPOT) מדווחת על הפסד גדול מהצפוי לעומת הכנסות מעל לציפיות השוק. החברה דיווחה על 29% עלייה במשתמשים החודשיים ו-30% עליה במשתמשים בשירותי הפרימיום בכלל, ביחס לשנה שעברה. מניות החברה יורדת בשלב זה מעל 2% במסחר המוקדם.

גרמין (GRMN) יצרנית מוצרי ה GPS עקפה את התחזיות עם רווח של 1.16 דולר למניה מול צפי לרווח של 1.01 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה מעלה את התחזית השנתית שלה בשל שיפור בכל ארבעת הסגמנטים של החברה. מניות החברה עולות 7% במסחר המוקדם.

אדבנס מיקרו דיביסס (AMD) דיווחה אמש על רווח של 8 סנט למניה שהיו בצפי של השוק, כמו גם הכנסות החברה שעמדו בצפי. החברה מזהירה שהכנסות הרבעון השלישי יהיו חלשות מהתחזיות והיא מצפה לצמיחה שנתית חד ספרתית במקום דו ספרתית. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.הוסף תגובה
 1. 4. פעם ראשונה שנתקלתי ורק בגלל שהגבת

  מאת: סימון1 | פורסם ב- 31/07/19 17:27
 1. 3. צודק בהחלט, אגב כל יום זה

  מאת: דובי | פורסם ב- 31/07/19 16:45
 1. 2. למה לא מפרסמים גם באמריקאי?

  מאת: סימון1 | פורסם ב- 31/07/19 16:15
 1. 1. משקיע בכם כל יום סקירה לפני פתיחת

  מאת: דובי | פורסם ב- 31/07/19 15:39

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים