סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

חברת לייטריקס מגייסת 135 מיליון דולר

חברת ההייטק לייטריקס (Lightricks) המפתחת אפליקציות ליצירת תוכן ויזואלי, מוערכת מהיום בשווי של מיליארד דולר, לאחר השלמת סבב גיוס שלישי

חברת לייטריקס הירושלמית משלימה סיבוב גיוס שלישי על פי שווי של מיליארד דולר. הגיוס ישמש להרחבת סל אפליקציות יצירת התוכן הויזואלי שלה, לגיוס עובדים ולפתיחת משרדים חדשים בחו״ל.

את הסיבוב הוביל גוף ההשקעות של גולדמן סאקס והוא כלל השתתפות משמעותית של כללטק (זרוע ההשקעות הטכנולוגיות בישראל שלAccess Industries) ו-Insight Partners.

לייטריקס מפתחת מגוון אפליקציות המאפשרות לקהלים שונים להפוך ליוצרי תוכן ויזואלי ברמה גבוהה, בלחיצת כפתור. באמצעות הטכנולוגיה שמפתחת החברה, המבוססת על מחקר האקדמי, יכולים משתמשי הקצה לבצע עריכת תמונות וסרטוני וידאו בקלות, במהירות ובאיכות טובה. הגיוס הנוכחי, כאמור, יאפשר לחברה להמשיך להשקיע במחקר מעמיק ובפיתוח טכנולוגי מתקדם, על מנת להרחיב את פעילותה בתחום יצירת התוכן הוויזואלי.

עד שנת 2020 לייטריקס צופה כי תכפיל את כמות העובדים במשרדיה בישראל ובחו״ל לכ-500 עובדים. הסכום הנותר מסבב הגיוס הנוכחי יאפשר לבעלי מניות קיימים, למשקיעים ותיקים ולעובדים למכור חלק מאחזקותיהם בחברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים